Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak to tu wygląda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: Jak to tu wygląda (/Temat-Jak-to-tu-wyglada-145307)

Strony: 1 2


RE: Jak to tu wygląda - sad32esadsaxc - 02-04-2017 21:24

Chyba sie zdenerwował i wy**bal komputer przez okno bo nie odpisuje xD
A leada dalej brak Big Grin


RE: Jak to tu wygląda - LeadNow - 03-04-2017 08:26

@gimbmoney

W naszym serwisie, aby zapisać się na subskrypcję nie trzeba wysyłać sms'a, jedynie podać numer telefonu a następnie wpisać PIN, który został na niego przesłany. Jeśli pojawia się polecenie wysłania sms'a oznacza to, że numer był wykorzystany zbyt wiele razy i został zbanowany przez operatora. Jak już wspomniała @szykiryki - w zliczaniu mogą występować opóźnienia do pół godziny. Nie wykluczone jednak, że operatorzy mają jakieś większe opóźnienia. Jeśli nawet po dłuższym czasie lead nie wpadł, to najprawdopodobniej użytkownik był już wcześniej zapisany na subskrypcję i przy kolejnej próbie zapisania otrzymał automatyczny dostęp do treści, więc aktywacja w ogóle nie nastąpiła. Istnieje tez możliwość, ze użytkownik zbyt szybko wypisał się z subskrypcji, co system uznał za fraud.

@bananmma

Jako jedni z nielicznych na rynku płacimy za każde poprawne zapisanie na subskrypcję i nie wymagamy, by użytkownik miał środki na koncie. Tym samym Wy - nasi partnerzy, macie możliwości i szanse na znacznie większy zarobek. W dodatku oferujemy bardzo wysoką konwersję, przy której oferowana przez nas stawka i tak jest bardzo wysoka.


RE: Jak to tu wygląda - gimbmoney - 03-04-2017 19:37

(02-04-2017 21:24)sad32esadsaxc napisał(a):  Chyba sie zdenerwował i wy**bal komputer przez okno bo nie odpisuje xD
A leada dalej brak Big Grin

Prawie Smile System mi dzisiaj padł, musiałem stawiać na nowo, nie miałem czasu zaglądać na forumek. Co do leada, to brak, jednak możliwe, że jest to kwestia zbyt szybkiego wypisania się z subskrypcji. Próbuję znowu, tym razem inny numer, jednak w tym przypadku nie dostaję w ogóle wiadomości, a gdy sam ją wysyłam również brak odzewu. Na razie kiepsko to widzę


RE: Jak to tu wygląda - radek0389 - 03-04-2017 22:23

A jak u was informacja o koszcie usługi? Też po ostatnich zawirowaniach macie dodane adnotacje "Reklama", bądź koszt usługi jest wyraźnie widoczny przy ofercie?


RE: Jak to tu wygląda - LeadNow - 04-04-2017 07:45

@gimbmoney

Jeśli sam się Pan próbuje zapisać do subskrypcji, nasz system antyfraudowy wykrywa próbę wyłudzenia i nie przyznaje leada, gdyż jest to działanie niezgodne z naszym regulaminem.

@radek0389

Informacja o kosztach usługi zawsze była u nas podana w stopce strony oraz naszego landing page'a i wyraźnie widoczna. Ta kwestia pozostała bez zmian.


RE: Jak to tu wygląda - gimbmoney - 04-04-2017 08:10

Po kilku godzinach czekania mój klient dostał wiadomość, a właściwie kilkanaście wiadomości z informacją o zapisaniu się do subskrypcji. Leada w serwisie nadal brak. Ja odpuszczam Smile


RE: Jak to tu wygląda - fakefejk - 04-04-2017 08:16

"Mój klient", czyli jak to zawsze bywa brat z innym numerem telefonu, z tego samego wifi, lecz w drugim pokoju facepalm


RE: Jak to tu wygląda - gimbmoney - 04-04-2017 08:20

(04-04-2017 08:16)fakefejk napisał(a):  "Mój klient", czyli jak to zawsze bywa brat z innym numerem telefonu, z tego samego wifi, lecz w drugim pokoju facepalm

Idiotą nie jestem Smile IP inne Smile


RE: Jak to tu wygląda - LeadNow - 04-04-2017 08:55

@gimbmoney

Jak już tłumaczyliśmy, najprawdopodobniej klient zbyt szybko wypisał się z subskrypcji bądź już wcześniej był na nią zapisany, więc aktywacja w ogóle nie nastąpiła, gdyż nie można się dwa razy zapisać do tej samej usługi. Użytkownik otrzymuje maksymalnie trzy wiadomości informujące o usłudze, jeśli nie wypisze się z subskrypcji od razu. Pierwszą otrzymuje od razu po zapisaniu, a dostęp do treści jest natychmiastowy.