Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy (/Temat-Nie-potrzebuje-pracy-tylko-pieniedzy-145280)



Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - dzemba - 12-03-2017 14:42

Zgodnie z tematem dziennika, porzuciłem etat w tym tygodniu. Uznałem go za straszną stratę czasu i nie chciało mi się dalej wstawać o 6 Tongue. Obecnie moim jedynym zajęciem które przynosi mi dochód jest konserwacja i utrzymanie strony www pewnej firmie (6h tygodniowo), tyle by starczyło na wszystkie opłaty i dojazdy.

Celem tego dziennika jest poświęcenie minimalnej ilości czasu by uzyskać maksymalny dochód. Dlatego pierwszym skromnym celem jest uzyskanie poziomu płacy minimalnej miesięcznie.
1350 / 0

Pierwszym projektem jest strona pod AdSense nazwę ją roboczo.
FI
Na projekt składają się 3 elementy.
Strona składająca się z około 125 podstron.
125 / 0
Youtube z około 120 filmikami.
120 / 0
Socialmedia takie jak google+ czy FB, z postami w liczbie około 500.
500 / 0

Stronę pisze sam od zera, sam pisze silnik i wszystkie mechanizmy, kierują mną oszczędność i poczucie bezpieczeństwa oparte na własnym kodzie Big Grin oraz to że planuję około 150 tysięcy wejść miesięcznie (na początku) i taka krowa jak Wordpress nie jest mi potrzebna. Ilości wejść / wyświetlenia filmików/ polubienia nie będę dawał jako celów ponieważ nie przynoszą one bezpośrednio żadnej konkretnej korzyści, aczkolwiek czasem się nimi pochwale Cool

Wpisy będę starał się dodać codziennie wieczorem.


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - paweuq - 12-03-2017 14:56

Fajnie się zapowiada Smile Będę śledził!


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - asx00 - 12-03-2017 15:52

Odważna decyzja. Niezmiernie czekam na efekty twoich poczynań.

Można się z tobą w jakiś sposób skontaktować prywatnie? Miałbym parę pytań Smile


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - Pan Inwestor - 12-03-2017 19:50

Odważna decyzja. Mam nadzieję, że czas który poświęcałeś na pracę na etacie przełoży się na lepsze zyski z internetu! Zapisuj sobie najważniejsze rzeczy, a kto wie może któregoś dnia będzie to dobry materiał na książkę ;-)


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - dzemba - 12-03-2017 23:38

(12-03-2017 14:56)paweuq napisał(a):  Fajnie się zapowiada Smile Będę śledził!
Dziękuję

(12-03-2017 15:52)asx00 napisał(a):  Odważna decyzja. Niezmiernie czekam na efekty twoich poczynań.

Można się z tobą w jakiś sposób skontaktować prywatnie? Miałbym parę pytań Smile
Też jestem ciekaw efektów, co do kontaktu pisz tutaj PW, jestem codziennie.

(12-03-2017 19:50)Pan Inwestor napisał(a):  Odważna decyzja. Mam nadzieję, że czas który poświęcałeś na pracę na etacie przełoży się na lepsze zyski z internetu! Zapisuj sobie najważniejsze rzeczy, a kto wie może któregoś dnia będzie to dobry materiał na książkę ;-)
Na książkę raczej nie, ale na dziennik na pewno Big Grin
PS. decyzja nie jest taka odważna, ponieważ znalezienie nowej pracy to nie problem, a mimo braku pracy czasu i tak mam mało Tongue


Jako, że projekt wystartował dziś miałem mnóstwo zakładania kont, w tym AdSense, YT, google, FB, catshare i kilka innych. Dlatego catshare, że poza AdSense mam zamiar w późniejszej fazie rozkręcania serwisu cześć zarobków uzyskiwać dodatkowo z PPD ale maks w stosunku 80/20.
Postawiłem lokalny serwer i na nim tworze obecnie, ponieważ mam zamiar opublikować stronę dopiero po wtłoczeniu w nią co najmniej 50% treści, troszkę to potrwa ponieważ wszystkie treści będą mojego autorstwa, dlatego, że dla mojej niszy nawet nie mam skąd podbierać treści.
Poza planem wyglądu głównej strony serwisu, stworzeniem favicony, kilka podstawowych elementów graficznych oraz menu w jednej rozdzielczości.
Rozplanowałem RWD serwisu na 5 rozdzielczości:
FullHD (1920+) - monitory 22'+ / droższe laptopy
HDReady (1366) - większość laptopów / monitory starszego typu
1024 - tablety i netboki
640 - telefony w poziomie (w większości)
320 - telefony w pionie (w większości)
Na razie cały serwis tworze tylko pod 1366, resztę rozdzielczości dorzucę z czasem, chce by strona pod względem SEO jak i wyglądu prezentowała najwyższy poziom.

W planach na przyszłość mam mirrory strony w innych językach ponieważ jest ona obecnie tworzona tylko pod rynek polskojęzyczny.

Jeszcze troszkę wody upłynie nim liczniki pod spodem ruszą z kopyta(kopytka?) Big Grin (myślę, że jakieś, 2-3 dni).

FI
Podstrony
125 / 0
Youtube
120 / 0
Socialmedia (google+ / FB)
500 / 0

Marzec
1350 / 0


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - Bazor - 13-03-2017 00:43

Ciekawy dziennik, jak dużą wiedzę masz z front-endu? Bo jeżeli piszesz strony od zera i potrafisz je dodatkowo ustawić responsywnie to praca w tej kategorii powinna stać otworem? czy jednak się mylę?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - WhiteNigga - 13-03-2017 17:09

Tytuł trochę dziwny, bez pracy nie ma pieniędzy przecież.


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - Zawadson - 13-03-2017 20:44

Miał na myśli pracę zawodową.


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - dzemba - 14-03-2017 00:06

(13-03-2017 00:43)Bazor napisał(a):  Ciekawy dziennik, jak dużą wiedzę masz z front-endu? Bo jeżeli piszesz strony od zera i potrafisz je dodatkowo ustawić responsywnie to praca w tej kategorii powinna stać otworem? czy jednak się mylę?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Wiedza i umiejętności są (jako takie), pracowałem 2 lata przy webdeveloperce na backendzie i froncie.
Ze znalezieniem pracy nie miał bym problemu, ale jednak wtedy robisz dla kogoś i jesteś niewolnikiem deadline'ów. Chce spróbować robić dla siebie, a nóż coś z tego wyjdzie Big Grin

(13-03-2017 17:09)WhiteNigga napisał(a):  Tytuł trochę dziwny, bez pracy nie ma pieniędzy przecież.
Jest dokładnie jak kolega niżej napisał Big Grin

(13-03-2017 20:44)Zawadson napisał(a):  Miał na myśli pracę zawodową.
Up

Zakupiłem dziś końcówkę do statywu (pierwsze koszta Jupiiiiii!), i stworzyłem pierwszy film, ale nie mogę się odnaleźć w moim obecnym oprogramowaniu do montażu, możecie polecić coś sensownego?
Dziś dzień zleciał na tworzeniu grafik na podstrony, pracy mnóstwo a i mistrzem gimpa nie jestem Big Grin
Zrobiłem poza tym 3 podstrony, ale nie są wykonane w 100% więc nie dodam ich do statystyk.

Poza tym postawiłem pewnej łódzkiej firmie stronkę na WordPressie, bo dziewczyna domaga się nowego terrarium dla gryzoni Tongue

FI
Podstrony
125 / 0
Youtube
120 / 1
Socialmedia (google+ / FB)
500 / 0

Marzec
1350 / 0 (-18,78)


RE: Nie potrzebuje pracy, tylko pieniędzy - Rak - 11-06-2017 19:02

Kozak dziennik się zapowiada Wink Obserwuję, a do montażu polecam aplikację Camtasia
Do grafiki tylko Photoshop, koszt subskrypcji miesięcznej wynosi ok. 50 zł