Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
w co zainwestować 500tys zl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: w co zainwestować 500tys zl (/Temat-w-co-zainwestowac-500tys-zl-145269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: w co zainwestować 500tys zl - Scoobyx - 05-04-2017 16:26

(05-04-2017 14:13)krzysio3001 napisał(a):  Ja bym proponował fundusze inwestycyjne typu Quercus ochrony kapitału czy Investor Płynna Lokata.
Dodam, że w mBanku możesz otworzyć lokatę i jednocześnie zainwestować w fundusz. Wtedy lokata może mieć oprocentowanie nawet 2% Smile
Notowania powoli, lecz stabilnie rosną. Poniżej dodaje linki do wykresów:

Publikujesz linki przekierowujące przez sieci afilacyjne, co jest niezgodne z regulaminem tego forum.
2%? Co ty ludziom wciskasz? Obecnie tyle wynosi w polsce inflacja. Co to oznacza? Że nie zarobimy nic, a nawet będziemy stratni po odprowadzeniu podatku. Są fundusze które generują stopę zwrotu od 6%(najbezpieczniejsze) do aż ~27% (dynamiczne) w skali roku. Posiadają swoje minima inwestycyjne, jedni 50 tys. inni 100 tys. Nie kojarzyć tego z HYIP'ami. To że osiągają takie stopy zwrotu nie świadczy że zawsze będą na tym poziomie jednak jest to bardziej atrakcyjna oferta niż standardowa lokata, gdzie bank obraca waszymi pieniędzmi robiąc z nich dwucyfrowe stopy zwrotu w skali roku. Nie chcę nikogo przekonywać do funduszy, to tylko informacja przekazywana dla was abyście wiedzieli o istnieniu takich produktów.


RE: w co zainwestować 500tys zl - trybulski - 04-06-2017 10:22

Stwórz własną wyszukiwarkę, a jak się rozwinie to dodaj system w stylu AdSense/AdWords.


RE: w co zainwestować 500tys zl - jestokejtu - 16-12-2018 18:34

Sorry za odkopać, chciałem dodać swoje pięć groszy. Ja bym 500k zainwestował w mieszkania nad morzem w Bułgarii udało by się może 5 - 7 kupić za to.
A drugie pół w myjnie automatyczna na 5 stanowisk


RE: w co zainwestować 500tys zl - Oszczędny - 02-01-2020 18:43

Z tą myjnią to może być super biznes.

Co do nieruchomości, to też dobra alternatywa. Mieszkanie w wynajmie na pokoje przy uczelniach / biurowcach. Tylko lokalizacja musi być bardzo dobra i wtedy idzie wyciągnąć powyżej 10% stopy zwrotu.


RE: w co zainwestować 500tys zl - zmmemarr - 03-01-2020 10:21

Teraz najlepiej inwestować na Ukrainie.
Dobry kurs
Różne opcje są jak inwestycje w nieruchomości albo możesz stworzyć dobrą restaurację pod Lwowem


RE: w co zainwestować 500tys zl - cezar78 - 09-12-2020 22:34

Pobaw sie w flipy mieszkań. Kup jakieś małe do remontu, odpicuj, sprzedaj. Na początek jakąś kawalerkę za 100tyś dla próby


RE: w co zainwestować 500tys zl - Micchaleq - 10-12-2020 08:59

Ciekawe czy autor tematu już wybudował dom a reszta po 2 latach próbuje doradzić czy zainwestował i nie wybudował Smile


RE: w co zainwestować 500tys zl - Admin - 10-12-2020 11:37

mysle ze wiecej osob boryka sie z podobnymi problemami wiec temat ciągle aktualny Wink


RE: w co zainwestować 500tys zl - Micchaleq - 10-12-2020 12:50

(10-12-2020 11:37)Admin napisał(a):  mysle ze wiecej osob boryka sie z podobnymi problemami wiec temat ciągle aktualny Wink

Kurde sory, ale ja i tak się dziwię bo:
- Jeżeli ktoś zarobił 500 tysięcy złotych to niech stosuje tą samą metodę, którą tą kwotę zdobył.
- Jeżeli ktoś otrzymał/wygrał 500 tyś złotych to albo uczy się inwestować albo chowa do "skarpety" albo przewala.

Jest jedna prosta zasada w inwestowaniu jak się znasz na czymś, wiesz jakie są możliwe straty to inwestujesz. Ewentulalnie bierzesz temat który Cię interesuje i inwestujesz. Jak tego nie wiesz, nie chcesz się dowiedzieć to się nie bierz. Jak ktoś jest głupi i myśli, że ktoś kto zarabia 3/5 tysięcy miesięcznie doradzi nam co mamy zrobić z 500 tyś złotych no to powodzenia.

Każdy mądrzejszy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jest inflacja i jak sam nie wymyśli co z tym zrobić to niech trzyma kasę w "skarpecie" Smile

Mam znajomego, który inwestuje w zakup banknotów (starych i unikalnych nowych) ale się na tym zna i lata za tym więc zarabia krocie przy relatywnie małej inwestycji.


RE: w co zainwestować 500tys zl - Admin - 10-12-2020 14:53

(10-12-2020 12:50)Micchaleq napisał(a):  
(10-12-2020 11:37)Admin napisał(a):  mysle ze wiecej osob boryka sie z podobnymi problemami wiec temat ciągle aktualny Wink

Kurde sory, ale ja i tak się dziwię bo:
- Jeżeli ktoś zarobił 500 tysięcy złotych to niech stosuje tą samą metodę, którą tą kwotę zdobył.
- Jeżeli ktoś otrzymał/wygrał 500 tyś złotych to albo uczy się inwestować albo chowa do "skarpety" albo przewala.

Jest jedna prosta zasada w inwestowaniu jak się znasz na czymś, wiesz jakie są możliwe straty to inwestujesz. Ewentulalnie bierzesz temat który Cię interesuje i inwestujesz. Jak tego nie wiesz, nie chcesz się dowiedzieć to się nie bierz. Jak ktoś jest głupi i myśli, że ktoś kto zarabia 3/5 tysięcy miesięcznie doradzi nam co mamy zrobić z 500 tyś złotych no to powodzenia.

Każdy mądrzejszy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jest inflacja i jak sam nie wymyśli co z tym zrobić to niech trzyma kasę w "skarpecie" Smile

Mam znajomego, który inwestuje w zakup banknotów (starych i unikalnych nowych) ale się na tym zna i lata za tym więc zarabia krocie przy relatywnie małej inwestycji.

Najwyraźniej niedoceniasz niektórych earnerów na tym forum, bo 3/5 tys to zarobisz na randomowym etacie Wink wiedza z zakresu inwestycji wcale nie musi iść w parze z pokaźnym saldem konta Smile