Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
w co zainwestować 500tys zl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: w co zainwestować 500tys zl (/Temat-w-co-zainwestowac-500tys-zl-145269)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: w co zainwestować 500tys zl - Darven - 13-03-2017 11:34

Jakbym miał takie pieniądze to bym się bawił w hyipach Big Grin a tam inwestując z głową naprawdę można zarobić Big Grin ale trzeba się zorientować w temacie co i jak.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: w co zainwestować 500tys zl - JCDenton - 13-03-2017 17:17

Przy takiej ilości kasy to zaczyna się już private banking, specjaliści podpowiedzą Ci gdzie zainwestować i raczej nie będzie to 1 rzecz, duża dywersyfikacja to podstawa

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka


RE: w co zainwestować 500tys zl - Captain - 13-03-2017 17:29

Tylko niech Ci nie przychodzi do głowy aby włożyć np po 50$ w 20 hyipów, bo z doświadczenia wiem, że większośc hyipów scami się zanim odzyskasz wkład i to nawet jak wchodzisz na starcie więc tego rodzaju dywersyfikacja w hyipach zawodzi.

Opłaca się wchodzić tylko w te duże, w miare pewne programy, które przynajmniej kilka miesięcy powinny podziałać.
Reszty nawet nie tykaj.


RE: w co zainwestować 500tys zl - Resick - 13-03-2017 19:52

Jak wy w ogóle możecie wspominać przy takim kapitale o hyipach?Haha.Ban za to powinien być od razu.No naprawdę trochę powagi panowie.

A co do tematu:
Private banking/nieruchomości na wynajem/inwestowanie w metale szlachetne.


RE: w co zainwestować 500tys zl - demek1987 - 13-03-2017 23:26

(13-03-2017 19:52)Resick napisał(a):  Jak wy w ogóle możecie wspominać przy takim kapitale o hyipach?Haha.Ban za to powinien być od razu.No naprawdę trochę powagi panowie.

A co do tematu:
Private banking/nieruchomości na wynajem/inwestowanie w metale szlachetne.

no własnie zakupiłem dzisiaj trochę złota Smile mimo ze ktoś wcześniej napisał ze jest tanie i może spadać dalej czy jakoś tak Smile nie zdradzę za jaka sumę Smile ale mam nadzieje ze za rok będzie droższe Smile

szczerze to napisałem rok bo w sumie nie wiem ile mi zejdzie na zarobienie brakującej kwoty, rok to tak orientacyjny czas, nie chciałbym dłużej wynajmować bo to się mija z celem Wink

zastanawiam się nad kupnem także srebra i innych metali

trochę pieniędzy wsadziłem w nntfi.pl , bo już wcześniej się nad tym zastanawiałem i czytałem dyzo o tym, wiec zaryzykowałem Smile


dostałem dwie propozycje na pw, ale muszę je przemyśleć

HYIP to w przedbiegach odpadają Smile

ALE Z CIEKAWOŚCI WPŁACIŁEM W JEDEN NOWY Big Grin 631 $ I NA TYM POPRZESTANĘ Z HYIP Smile MIMO ZE ZE SKYLLEX.COM WYCIĄGAŁEM PRAWIE 13 TYS $ ZYSKU TO JEST ZA DUŻE RYZYKO BO SPAĆ PO NOCACH NIE MOGŁEM.


RE: w co zainwestować 500tys zl - thomasward - 14-03-2017 00:14

Proponuję 5% na giełdę (ale to wymagałoby od ciebie ze dwa tygodnie nauki o inwestowaniu na GPW), 10% w produkty strukturyzowane, 20% w obligacje korporacyjne jakiejś stabilnej firmy, reszta na zwykłą lokatę. Najważniejsza rzecz - dywersyfikacja.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


RE: w co zainwestować 500tys zl - szymon1051 - 14-03-2017 00:47

Zainwestuje w jakieś "noclegi" w miastach z studentami albo gdzieś gdzie są atrakcje turystyczne zimowe albo letnie Smile. Wrzuć całą kasę na jakąś giełdę BTC gdzie masz możliwość korzystania z dźwigni finansowej i może jak ci szczęści dopisze to może coś zarobisz.
Prosta matematyka inwestujesz 300 tyś w dźwigni 1:10 i przy skoku o nawet 5% ceny zarabiasz 150 tyś Smile.

Dla mnie kumatych w dźwigni 1:10 zamiast obracać 3 tyś obraca 3 milionami. Kupuje BTC za 5000 tyś czyli ma ich 6 tyś "sztuk". Potem sprzedaje te 6 tyś "sztuk" BTC za 5250 to jest 5000 plus 5% z 5000 i ma w rezultacie 3,15 miliona.

A jak to onet pisze BTC może kosztować nawet 2 tyś ale dolarów Smile, sprawdzone info.

Zrób coś z odnawialnymi źródłami energii, dostaniesz pewnie jakąś dotację i zrobisz jako firma (bo chyba jako osoba fizyczna nie przejdzie) jakiś duży projekt z którego prawdopodobnie będą pieniądze za nic nie robienie Smile.


RE: w co zainwestować 500tys zl - demek1987 - 14-03-2017 02:11

(14-03-2017 00:14)thomasward napisał(a):  Proponuję 5% na giełdę (ale to wymagałoby od ciebie ze dwa tygodnie nauki o inwestowaniu na GPW), 10% w produkty strukturyzowane, 20% w obligacje korporacyjne jakiejś stabilnej firmy, reszta na zwykłą lokatę. Najważniejsza rzecz - dywersyfikacja.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


grałem na giełdzie kiedyś i raczej na moja niekorzyść wychodziło Smile trochę straciłem więc raczej już w to nigdy nie wejdę, poza tym to hazard dobrze że mnie nie wciągnął bo pewnie bym nic teraz nie mial



(14-03-2017 00:47)szymon1051 napisał(a):  Zainwestuje w jakieś "noclegi" w miastach z studentami albo gdzieś gdzie są atrakcje turystyczne zimowe albo letnie Smile. Wrzuć całą kasę na jakąś giełdę BTC gdzie masz możliwość korzystania z dźwigni finansowej i może jak ci szczęści dopisze to może coś zarobisz.
Prosta matematyka inwestujesz 300 tyś w dźwigni 1:10 i przy skoku o nawet 5% ceny zarabiasz 150 tyś Smile.

Dla mnie kumatych w dźwigni 1:10 zamiast obracać 3 tyś obraca 3 milionami. Kupuje BTC za 5000 tyś czyli ma ich 6 tyś "sztuk". Potem sprzedaje te 6 tyś "sztuk" BTC za 5250 to jest 5000 plus 5% z 5000 i ma w rezultacie 3,15 miliona.

A jak to onet pisze BTC może kosztować nawet 2 tyś ale dolarów Smile, sprawdzone info.

Zrób coś z odnawialnymi źródłami energii, dostaniesz pewnie jakąś dotację i zrobisz jako firma (bo chyba jako osoba fizyczna nie przejdzie) jakiś duży projekt z którego prawdopodobnie będą pieniądze za nic nie robienie Smile.


ciekawe czy byś był taki odważny jak by to były twoje pieniądze Smile ja niestety tak nie będę ryzykował, bo w parę sekund możesz stracić wszystko


RE: w co zainwestować 500tys zl - fusek - 14-03-2017 07:28

Dokladnie. Latwo sie czyjas kasa obraca; a swojej to nawet zlotowki nievzainwestujq co niektorzy


RE: w co zainwestować 500tys zl - pshemek1 - 14-03-2017 08:05

Kiedyś jak robiłem jako doradca finansowy mieliśmy lokaty strukturyzowane z Noble Bank i Lionel's Bank bodajże. Jedni mieli inwestycje w wino na 5 lat ze stopą zwrotu roczną 5-13%, z tym, że 5% było gwarantowane bo inwestowali 30% w podwyższone ryzyko i 70% w obligacje, a drudzy mieli 8-16% chyba z inwestycją w prąd i gaz w Rosji. Bezpiecznie i lepiej niż lokata ale minus taki, że kapitał mrozisz na kilka lat