Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMLTR free cases -klikasz-wygrywasz skiny do csgo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: SMLTR free cases -klikasz-wygrywasz skiny do csgo (/Temat-SMLTR-free-cases-klikasz-wygrywasz-skiny-do-csgo-145233)



SMLTR free cases -klikasz-wygrywasz skiny do csgo - Demonxus - 11-03-2017 11:56

Witam.
Dzisiaj chciałbym zaprezentować aplikacje na Androida "SMLTR free cases". Aplikacja ta jest podobna do innych, w których możemy wygrać skiny, ale ona jest szczególna, zaraz powiem dlaczego. Możemy oczywiście zbierać punkty wypełniając zadania, zapraszać znajomych, ale najlepsze jest to, że codziennie możemy otworzyć darmową skrzynkę. Używając kodu: jph6m dostajemy darmowe 10 punktów, dzięki którym możemy otworzyć skrzynkę. W skrzyni znajdują się różne skiny, ja szczęścia dużego nie miałem, ponieważ wygrałem tylko te skiny (jak na razie, ale skin warty 35 centów to też dobry wynik), które są załączone niżej, ale są komentarze i ludzie piszą, że wygrywali skiny po kilka euro Wink. Także w skrócie ujmując, codziennie wchodzimy i otwieramy darmową skrzynkę. UWAGA, jest duża szansa, że nam nic nie wyleci, no ale czemu by nie spróbowaćimpreza?
Strona jak najbardziej wypłaca Wink.
Dowody wypłaty poniżej.
UWAGA Jeżeli będziemy wypełniać oferty na punkty będziemy mieli większe szanse, że wyleci nam jakiś skin Wink UWAGA
[Obrazek: 17236957_1035988136501911_1194668986_o.png][Obrazek: 17268944_1035988093168582_1442977953_o.png]



RE: SMLTR free cases -klikasz-wygrywasz skiny do csgo - Demonxus - 28-03-2017 19:09

Ktoś coś ugrał? Jakieś inne wypłaty? Big Grin


RE: SMLTR free cases -klikasz-wygrywasz skiny do csgo - patryk6176 - 28-03-2017 20:47

Wyplacone 2 skiny ogolnie ciezko cos trafic a jestem prawie od poczatku jak zauwazylem na forum temat