Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari (/Temat-Zarabianie-na-inwestycjach-w-niespodzianka-by-Weari-145217)

Strony: 1 2 3


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - Rollem - 18-03-2017 13:32

Skoro pliki txt o dużej masie, to zapewne słowniki lub bazy mailingowe. To pierwsze wymagałoby najwyżej inwestycji w VPS etc., więc nie sądzę - więc pewnie bazy mailingowe, bo one troszeczke kosztują, podobnie jak korzystanie z nich. Trafiłem?

P.S. Też Wrocław Smile


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - weari - 21-03-2017 00:43

(18-03-2017 13:32)Rollem napisał(a):  Skoro pliki txt o dużej masie, to zapewne słowniki lub bazy mailingowe. To pierwsze wymagałoby najwyżej inwestycji w VPS etc., więc nie sądzę - więc pewnie bazy mailingowe, bo one troszeczke kosztują, podobnie jak korzystanie z nich. Trafiłem?

P.S. Też Wrocław Smile

Owszem..słownik. Jednak jest to troszkę bardziej rozbudowana metoda i na słowniku opiera się ona w 5% Big Grin
Podsumowanie ostatnich dni jutro. Dzisiaj lecz spać, gdyż naprawdę pracowity dzień już za mną!


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - Cencik16 - 21-03-2017 14:01

Ładnie rozpisywany dziennik i zarobki w $ Smile
Zbuduj sobie jakieś zaplecze dodatkowo


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - weari - 21-03-2017 14:07

(21-03-2017 14:01)Cencik16 napisał(a):  Ładnie rozpisywany dziennik i zarobki w $ Smile
Zbuduj sobie jakieś zaplecze dodatkowo
Dziękuję za miłe słowa!
Zaplecze będzie budowane w kwietniu. Na ten moment chcę się skupić na niszy numer 3 i 4.

Dzisiejszy zaczął się....dziwnie.
Najpierw pierwsze $ z (niedokończonej) niszy nr.2:
[Obrazek: 6BhP0SV.png]
następnie....
Tutaj więcej informacji
Człowiek nie wie czy ma się cieszyć czy smucić Sad




podsumowanie wieczorem!


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - weari - 22-03-2017 23:45

Podsumowanie ostatnich dni:
  • Nisza nr. 1 nie była tknięta. Pominę to.
  • Nisza numer dwa...w sumie tknąłem ją. Potrzebowałem VPS w innych celach aniżeli zarobkowe (więcej o tym w dalszej części).
  • Nisza nr. 3 - niemalże dokończona...jednak nadal potrzebuję kilku dni na jej udoskonalanie. Pomimo, że jest ona "w fazie tworzenia" wpadło z niej już 40$! Naprawdę dobry wynik i napawa mnie optymizmem przed dalszymi efektami mojej żmudnej pracy Big Grin
  • Nisza nr. 4...w sumie brnie do przodu...lecz jutro zaczynam od zera. Mam na nią lepszy pomysł i warto "wrócić do początku" aby mieć z tego pomysłu lepsze korzyści Smile aktualny cel to 1000 followów na tweeterze...i cel taki wyznaczam sobie do końca kwietnia (!) Jerk .

Kilka ważnych informacji:
  • Zostałem oszukany na 30$ przez jednego z użytkowników tego forum. Więcej o tej sytuacji dowiesz się w tym temacie (klik).
  • Właśnie w tym celu służył mi VPS z niszy nr. 2.
  • Wpadłem na pomysł, aby pewną część dochodów reinwestować w HYIP'y. Co o tym myślicie? Mam tu na myśli serwisy, które po prostu wchodzą na rynek, są mega przez pierwsze tygodnie...a później scamują. Na początkach idzie nieźle zarobić i myślę nad wkroczeniem właśnie w takie ryzykowne inwestycje.

[Obrazek: m5or6pz.png]


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - weari - 24-03-2017 11:57

Krótkie ogłoszenie:
  • Przez weekend niszę będę udoskonalał. Mam już zamówienia na łączną kwotę około 100$ i najprawdopodobniej zostaną one sfinalizowane właśnie w ten weekend.
  • Przez najbliższe dni dziennik nie będzie prowadzony (albo będzie jednak nie systematycznie. Zaczyna mi się tydzień wielu kolosów...i naprawdę muszę się przyłożyć również do nauki).
  • Mam niszę, na której będę się skupiał przez najbliższe lata. Jest to projekt niezwykle długoterminowy....jednak wiążę z nim ogromne nadzieje i w zasadzie na nim chcę opierać STABILNE zarabianie w sieci (nisze, które aktualnie tworzę to są zarobki krótkoterminowe i w zasadzie nie ma tutaj nic pewnego).
  • Zapraszam do przedstawiania mi HYIP'ów w prywatnej wiadomości. Planuję zainwestować w jakiś ryzykowny plan kwotę około 100$...więc Wy również możecie na mnie sporo zarobić <refik>
  • Będę potrzebował hostingu oraz domeny .com. Jeśli polecacie jakieś serwery to proszę Was o podanie linków do nich. Kwota domeny nie ważna, hosting zaś dobrze by było aby kosztował nie więcej niż 50zł (początkowo strona będzie miała mało wyświetleń, wraz z jej rozrostem będę zwiększał plany hostingowe).

Dziękuję wszystkim za miłe słowa kierowane do mnie tutaj bądź też w prywatnych wiadomościach. Bardzo mnie one cieszą i motywują do dalszej pracy.
Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam!


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - Makabrycy - 24-03-2017 14:42

co do hostingu i domeny com to myślę ze warto zajrzec na dropped.pl plus ich usługa giełdy domen aftermarket.pl Smile


RE: Zarabianie na inwestycjach w...niespodzianka! by Weari - weari - 03-04-2017 08:27

I'm back!

Kilka ogłoszeń:
  • Wraz z dniem dzisiejszym powracam do zarobku w sieci.
  • Ostatni tydzień był niemalże wolny od mojej pracy i w zasadzie nie zrobiłem nic, czym mógłbym się pochwalić.
  • Z niszy, o której mówiłem w niezwykłych superlatywach....wyciągnąłem 40$ i zostałem zbanowany. Jeśli w najbliższych dniach nie uda mi się przekonać pewnej osoby do tej niszy...to bilans ten się nie zmieni.
  • Powoli zaczynam wracać do zarobku z niszy nr. 1 i nr. 2. VPS dzisiaj ruszył...czas troszkę się na nim pobawić.
  • Przez najbliższy tydzień mam w planach optymalną konfiguracje VPS'a. Będzie to moje jedyne zajęcie na ten tydzień powiązane z niszą 1 oraz 2.
  • Zaczynam wchodzić w świat PPI. Założyłem bloga, kilka kont na YT...i po 2 dniach wpadły pierwsze leady (łączna wartość około 2$). Tą metodą zarobku początkowo dzielić się z Wami nie będę. W planach mam optymalizację strony, wypozycjonowanie jej...i "wszczepienie" metody tej do dziennika w DALEKIEJ przyszłości.

Przepraszam za ostatnią nieaktywność....i pozdrawiam serdecznie! Sex