Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(nie)pewne Typy;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: (nie)pewne Typy;) (/Temat-nie-pewne-Typy-145189)



(nie)pewne Typy;) - Bierek10 - 10-03-2017 09:38

Witam wszystkich. W końcu zdecydowałem się założyć temat w którym będę podawał swoje własne typy bukmacherskie. Jak w temacie nie uważam że są to pewniaczki które na 100% przyniosą wam zysk. Po prostu od pewnego czasu gram tylko i wyłącznie zakłady na rzuty rożne i kartki i uważam że wreszcie znalazłem sposób żeby tradycyjnie wszystkiego nie przegrać, a wręcz przeciwnie w perspektywie miesiąca wyjść na choćby mały, ale zawsze, plus;p

W tym temacie być może od czasu do czasu pojawi się jakaś analiza lub też screen zakładu, w zależności jak mi czas pozwoli. Typy gram zarówno przed meczami jak i na live więc w miarę możliwości będę się je starał regularnie wrzucać. Polecam do gry buka Bet365 bo jest on w mojej ocenie najlepszy.

Nikogo nie namawiam, nic nikomu nie gwarantuje, może być tak że pierwsze 5 podanych tutaj typów trafie i komuś pomogę, może być tak że pierwszych 10 nie trafie i temat zamknę ze spuszczoną głową;p To tylko bukmacherka, niczego się nie da przewidzieć i niczego wam nie obiecuje.

Na koniec wstępu życzę wszystkim samych trafnych typówWink Pozdroo

Sydney FC - Central Coast Mariners
10.03.2017 09:50

Na początek mecz jednej z moich ulubionych do typowania lig. Z reguły staram się od razu nie grać dwóch zakładów na 1 mecz ale tutaj małe odstępstwo od tej reguły.

Moje typy to:
Over 6,5 rzutów rożnych dla Sydney FC po kursie 1,83.
Under 4,5 żółtych kartek w meczu po kursie 1,66.

Oba typy gram po 50 złWink

Dodam jeszcze że co do kartek sugerowałem się tym że sędzia wyznaczony na to spotkanie ogólnie daje bardzo niewiele kartek i mimo że w obu drużynach grają wszyscy zawodnicy którzy te kartki lubią kolekcjonować to liczę na to że Pan S. Evans jak zawsze da pograćWink


RE: (nie)pewne Typy;) - ciekma - 10-03-2017 11:05

Fajnie będę obserwował bo lubię coś czasem postawić na gole under/over więc to coś nowego dla mnie Wink


RE: (nie)pewne Typy;) - DawidBrazzerss - 10-03-2017 15:45

Obserwuje Big Grin


RE: (nie)pewne Typy;) - Stworkowaty - 10-03-2017 15:50

Różne slabiutko, a kartki siedzą, powodzenia Smile


RE: (nie)pewne Typy;) - Bierek10 - 10-03-2017 17:59

Śląsk-Piast
18-00

Typ: over 9 roznychWink

W naszej ekstraklasie zazwyczaj malo roznych robia ale ostatnimi czasy sie to zmienilo i mam nadzieje ze w tym meczu przynajmniej 10 ugrajaWink kurs 1.66 stawka 35 zlWink


RE: (nie)pewne Typy;) - Bierek10 - 10-03-2017 20:18

Niestety Ekstraklasa wraca do swojego poziomuSmile Na wieczór mam klasyk we Włoszech.

Juventus-Milan
20-45

Typ: Milan over 3,5 rożnych
Kurs: 1,72
Stawka: 50 złSmile


RE: (nie)pewne Typy;) - Bierek10 - 11-03-2017 09:08

Minuosowy dzien ale dzis jest nowy i zaczynamy od Australii.

Victory-perth
9:50
Typ: over 10,5 roznego
Kurs 1.80
Stawka: 50 zlWink


RE: (nie)pewne Typy;) - Bierek10 - 11-03-2017 12:56

Australia nie zawodzi a przed nami kolejny ciekawy meczSmile

Valencia-Gijon
13-00
Typ: under 10.5 roznych
Kurs;1.77
Stawka: 35 zl


RE: (nie)pewne Typy;) - Bierek10 - 13-03-2017 18:06

Na live Cracovia-Zaglebie under 11 roznych. Zlapany kurs 1.63 stawka 30