Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info (/Temat-Pomoc-w-rozpoczeciu-zarabiania-info-145182)

Strony: 1 2


Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - placek162 - 09-03-2017 22:16

Witam jestem krystian i mam pytanie odnosnie zarabiania znam kilka programow zainwestowalem male kwoty bo dopiero po 100$ do skyllex i do razzelton ale moje pytanie brzmi z kad mam wiedziec kiedy padna te programy ma ktos jakies sprawdzone info jakies stronki pomocne lub cos podobnego ?
2.Wie ktos moze w jakie inwestowac jeszcze godne polecenia strony i czy warto inwestowac w kopanie bitcoinow czy nie ?
3.Od czego zaczac na powaznie przygode z zarabianiem poniewaz chcialbym jak wiekszosc zarabiac dobre pieniadze i zyc sobie na dobrym poziomie

ewentualnie poszukuje osoby ktora juz sporo zarobila i moze mnie dalej wkrecic w co gdzie i jak w zamian za wchodzenie z jej ref Smile z gory dziekuje Smile


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - mysc - 09-03-2017 23:42

Hmm.. skoro jesteś nowy, skąd decyzja o rozpoczęciu "inwestowania" ?Smile Myślisz, że na tym polega zarabianie przez internet ?;p


Polecam zacząć od :

1. http://getpaid20.pl/artykul/popularne-mity-na-temat-zarabiania-przez-internet-dlaczego-nie-sa-prawdziwe/

2. http://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943


.


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - rachman - 10-03-2017 01:40

Kiedy padnie program? NIKT tego nie wie prócz właścicieli i wróżbitów Wink Często konkurs lub obniżka cen pakietów zwiastuje zonka. Nie jest to jednak regułą.

Godnych stron typu hyip nie ma. Nie będzie. Każda może paść dziś lub za rok - nie przewidzisz. Wszelkie certyfikaty, zapewnienia, itd. są tylko i wyłącznie uspokajaczami. Niektóre wyglądają solidniej inne nie ale tylko domyślać się można kiedy co padnie. Kopalnie kryptowalut? Zazwyczaj to pseudo kopalnie nie mające NIC wspólnego z wydobywaniem krypto. Zwykłe piramidki finansowe.

Zacząć od przeszperania poradników, dzienników i znalezienia sposobu który ci podejdzie. Wtedy nauka i dopiero szukanie mentora. Choćbyś się pokichał nie dorobisz się milionów na czymś czego nie lubisz robić Wink


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - placek162 - 10-03-2017 12:17

nie mowie ze na tym polega zarabianie przez internet ale idzie sie na tym dorobic jak na niczym innym chyba bo do wiekszosci rzeczy albo trzeba miec ogromby wklad wlasny albo sie trzeba znac na czyms naprawde bardzo dobrze i umiec wykorzystac swoje umjetnosci a inwestowanie w programy nie trzeba miec jakejs super duzej wiedzy jak na forexie .Mysle tylko ze idzie na tym dobrze zarobic i tak tez chce zrobic i taki mam zamiar



Nie chce sie dorobic milionow juz wyzej pisalem chce sobie zarabiac w miare dobrze zebym nie musial sie martwic o to i o tamto jesli mam dobrze zarabiac na czyms czego nie lubie to bede to robil skoro mam zarabiac a czy praca na budowie jest przyjemna ? czy mycie kibli jest przyjemnie ? niee a mimo to ludzie to robia bo maja z tego pieniadze dlatego skoro mam miec pieniadze z czegos czego nawet nie bede lubil to bede to robil dla zarobku Smile


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - Ariusdepeszt - 10-03-2017 13:17

No to nieźle mu pomogliście pokerface


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - rachman - 10-03-2017 14:07

Z czym masz problem? Dostałe parę rad od czego zacząć. Co dałoby wrzucenie go na głęboką wodę? Tylko by się zraził a mentorom d zawracał o byle duperelę. Nie o to chodzi w zarabianiu w sieci - szybko, prosto, dużo - tak się nie da. Po co komentujesz skoro sam nic nie wnosisz do tematu...

Poznać tematykę zarabiania, wybrać coś co podchodzi danej osobie, poczytać i dopiero szukać kogoś do pomocy. Taka kolejność mniej więcej - inna to strata czasu swojego i innych.


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - dazy19 - 10-03-2017 14:18

Jesli juz chvesz koniecznie w cos inwestowac to ja bym polecal od siebie http://zarabiam.com/Temat-Zainwestuj-bez-ryzyka-uczac-sie-projekt-dla-inwestorow-128503 temat na prawde uczy i pokazuje ze sie da i masz gwarancje ze nie stracisz pod okiem doswiadczonych . HYIPy sobie daruj bo latwiej przegrac wbrew pozorom niz np opcjach binarnych Big Grin


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - placek162 - 10-03-2017 14:59

Dzieki za informacje napewno jakos je wykorzystam


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - szymon1051 - 10-03-2017 18:58

Jak znasz się na obstawianiu stań się płatną wróżką i zarabiasz Smile.

Przez pchaniem się w BTC musisz być świadomy że trudność wydobycia się zmienia najczęściej rośnie, cena może wzrosnąć lub spaść, teraz kopanie może być opłacalne za np miesiąc jak nie sprzedasz okaże się że jedziesz na stratach bo znów było jakieś włamanie na jakąś giełdę lub jakiś rząd się za regulowanie BTC zabrał. Jedyne co jest stałe przy kopaniu btc to prąd w danym miejscu gdzie masz koparki Smile.


RE: Pomoc w rozpoczeciu zarabiania/info - Boniunio - 17-03-2017 13:49

Witam. Mam na imię Robert i znalazłem to forum gdy szukałem opinii o skyllex i hotlogo. Jestem zielony w temacie zarabiania przez internet i mam do Was pytanie czy można dorobić sobie do renty (wypłaty) miesięcznie z te 300-400zł? Nie mam zbyt dużo czasu wolnego dziennie, z te 2 godziny w ciągu dnia bym mógł znaleźć. Zalogowałem się w serwisie MyPay i clixsense ale na razie nie zbyt dobrze tam idzie. Są jakieś inne dobre tego typu strony gdzie można "coś" zarobić bo jest tego odgroma?
Z góry dziękuje za pomoc i ew poprowadzenie mnie w tym wirtualnym świecie