Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PINNACLE jak wycofać środki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: PINNACLE jak wycofać środki (/Temat-PINNACLE-jak-wycofac-srodki-145140)

Strony: 1 2


PINNACLE jak wycofać środki - krzysieka - 08-03-2017 19:03

Witam, ze względu na informacje o końcu działalności pinnacle w Polsce chciałem wycofać pieniądze a tu taki zonk
Uwaga

Wypłaty z Twojego konta za pośrednictwem metody Bank Wire, China Banking, Credit Card, China Debit Card, E-Cheque, EcoPayz, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Instant Banking, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), Paysafecard, POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, E-Payment, SDPay Mobile, SDPay WeChat, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Visa Electron, Webmoney nie są akceptowane.

Jak wycofać pieniądze z pinnacle?


RE: PINNACLE jak wycofać środki - luckyluck34 - 08-03-2017 22:42

Jaką metodą wplacałeś?
Konto zweryfikowane?


RE: PINNACLE jak wycofać środki - radek0389 - 08-03-2017 23:07

Najczęściej (zawsze?) u buka można wypłacić metodą jaką się wplacilo. Jeśli tutaj jednak to nie działa, to pisz do supportu, ewentualnie zweryfikuj konto i powinno być ok, to porządna firma.


RE: PINNACLE jak wycofać środki - gege17 - 08-03-2017 23:14

Dlaczego wycofują pinnacle z Polski?


RE: PINNACLE jak wycofać środki - radek0389 - 09-03-2017 00:12

Ustawy rządu, PiS. Ubolewam nad tym. R.IP.


RE: PINNACLE jak wycofać środki - gege17 - 09-03-2017 09:27

A co z pieniędzmi które są zainwestowane np w unibet? Oddadzą?


RE: PINNACLE jak wycofać środki - ciekma - 09-03-2017 13:08

Właśnie jestem ciekawy co z unibetem bo gram tam regularnie.


RE: PINNACLE jak wycofać środki - gege17 - 09-03-2017 14:54

Z tego co wiem to są wstrzymane wypłaty na czas wyjaśnienia tych regulacji w Polsce.


RE: PINNACLE jak wycofać środki - MrWujek - 09-03-2017 16:59

Żadne wypłaty nie są wstrzymane. Unibet normalnie funkcjonuje i czeka na dalszy rozwój wypadków.


RE: PINNACLE jak wycofać środki - krzysieka - 09-03-2017 22:27

Witam,support odpowiedział żeby przesłać dokumenty do weryfikacji( teraz mają72h na odpowiedz),. Pieniądze wpłacałem tak dawno, że nie pamiętam, ale problem że oni wymienili wszystkie możliwe formy płatności.


Witam, dzisiaj otrzymałem wiadomość że został przywrócony pełen dostęp do kąta.