Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lisk - doświadczenia ? opinie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: Lisk - doświadczenia ? opinie ? (/Temat-Lisk-doswiadczenia-opinie-145138)

Strony: 1 2


Lisk - doświadczenia ? opinie ? - ParkourSpajdi - 08-03-2017 18:02

Witam na pewno każdej osobie buszującej w świecie kryptowalut obiła się o uszy waluta Lisk inaczej LSK coin. Moje pytanie brzmi co sądzicie o tej walucie jakie jej szanse wróżycie czy posiadacie jakieś info na ten temat oraz czy istnieją jakieś realne krany i czy to opłacalne . Osobiście kiedy waluta ta wchodziła na rynek czyli coś około 2013 roku zakupiłem parędziesiąt sztuk po 0.09 zł obecnie cena oscyluje koło 0.50zł . Co sądzicie o tej walucie chciał bym poznać wsze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - Wegen - 08-03-2017 18:13

Waluta pnie się w górę, w między czasie przewinęło mi się przez oczy kilka projektów z nią związanych więc myślę że będzie fajnie ale na pewno trzeba jeszcze poczekać.


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - Rollem - 09-03-2017 20:15

Inwestycja w takie niszowe waluty ma sens, bo jak stracimy to niewiele, ale potencjalny zysk to nawet miliony - to jak z lotto, tylko szanse większe, i bardziej spekulacja niż hazard


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - kubagrzybowski - 09-03-2017 20:51

(09-03-2017 20:15)Rollem napisał(a):  Inwestycja w takie niszowe waluty ma sens, bo jak stracimy to niewiele, ale potencjalny zysk to nawet miliony - to jak z lotto, tylko szanse większe, i bardziej spekulacja niż hazard

podaj jakiś przykład swojej twórczej wypowiedzi, zobacz na ZEC, start z początkiem listopada 2016 a dzisiaj ile stracili ci co kupili na początku? nie widzę logiki w tym co piszesz


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - Rollem - 09-03-2017 21:17

@kubagrzybowski
ZEC to jeden przykład, na którym powstała bańka. W operacji takimi walutami nie chodzi o to, żeby trzymać je pół roku i czekać, ale kupić jak najszybciej lub w momencie spadku i liczyć na to, że wzrośnie - litecoin na początku w miesiąc (kwiecień-maj) zyskał prawie 30% na wartości, nie zyskamy gigantycznych sum, ale jeżeli zrobimy to masowo (wiele walut, krótki okres trzymania) możemy zarobić kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, i tacy użytkownicy byli.
Przy klasycznych walutach o wielomiliardowych pokryciach ciężko jest coś więcej ugrać dlatego inwestycje bez dźwigni lub dużej kwoty są bezsensowne, bo nawet przy znacznie większym niż zwykle skoku potężnej waluty ten zysk byłby groszowy, ale przy takich niszowych kryptowalutach byłyby to większe sumy i częściej. To bardziej spekulacje niż ekonomiczne podejście, ale tak się współcześnie zarabia największe kwoty.


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - kubagrzybowski - 09-03-2017 22:31

mówisz że tacy byli użytkownicy ok, masz rację byli, nowe waluty w początkowej fazie kształtują się jak sinusoida ale aby na nich naprawdę zarobić to trzeba mieć widzę na temat wsparcia danej waluty a i to nie gwarantuje sukcesu, bawiłem się w zeszłym roku nieco w kupno i sprzedaż walut wyszedłem co prawda na plus ale szału nie było coś w granicach 10-15% wkładu więc uznałem że szkoda mojego zachodu - może i spowodowany zbyt małą wiedzą.
@Rollem pochwal się swoimi zarobkami "kadziesiąt tysięcy miesięcznie", piszesz o LTC ale zobacz przez co to było spowodowane i jak kształtuje się to dzisiaj tak a nie inaczej. ZEC czy inne nowe waluty mają dzisiaj mocnego konkurenta na rynku, który tak naprawdę uzależnia ich ceny a wątpię czy on będzie słabszy bo mimo wahań rośnie w siłę.

Cytat:Przy klasycznych walutach o wielomiliardowych pokryciach ciężko jest coś więcej ugrać dlatego inwestycje bez dźwigni lub dużej kwoty są bezsensowne, bo nawet przy znacznie większym niż zwykle skoku potężnej waluty ten zysk byłby groszowy, ale przy takich niszowych kryptowalutach byłyby to większe sumy i częściej.

Tego troszkę nie rozumiem bo to trochę inna idea zarabiania niż handel walutami bo oto pyta autor tematu. Ja powiem tyle można na tym zarobić ale można i stracić a to jest w tym przypadku łatwiejsze.


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - Rollem - 10-03-2017 06:02

@Rollem
Nie zarobiłem na tym jeszcze prawie nic bo prawie nie mam kapitału - piszę o użytkownikach, ktorzy rzeczywiscie chwalili sie takimi zarobkami (ale na innym forum - i oczywiscie jedyny dowod na to to ich slowo).

Chodzi o to, ze inwestujac w tak niewielkie kryptowaluty np. 50USD możemy zainwestować 50 razy i stracić 2500USD, ale za 51. razem możemy zarobić 50 tysięcy jeżeli trafi się hit, i jeżeli naprawdę wcześnie zainwestujemy. Tak naprawdę z tak niewielkimi walutami możemy zarobić tylko jeżeli użytkownicy się do tego szybko przykleją - dlatego warto patrzeć na te kryptowaluty, które są reklamowane wszędzie, a nawet samemu pisać o nich na grupach tematycznych na facebooku jako świetna inwestycja


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - kubagrzybowski - 10-03-2017 07:12

dobrze by było gdybyś swoje słowa opierał na doświadczeniu nawet jeśli kończy się porażką to też dużo bo jeśli wyciągniesz odpowiednie wnioski to następnym razem zarobisz. Powodzenia


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - ParkourSpajdi - 14-03-2017 16:31

Patrze czytam i wnioskuje ze lisk pójdzie w górę. Juz dziś na bitbay kurs wyniósł 0,65 zł
myślę ze to jest spowodowane aktualizacją łańcuch być moze po wprowadzeniu wszystkich zmian w związku z update cena diametralnie podskoczy . Pokładam duże nadzieje w tej kryptowalucie. Oby do góry Tongue Powodzenia wszystkim którzy zakupili liska po śmiesznej cenie.


RE: Lisk - doświadczenia ? opinie ? - BTC-analityk - 22-03-2017 10:14

(08-03-2017 18:02)ParkourSpajdi napisał(a):  Witam na pewno każdej osobie buszującej w świecie kryptowalut obiła się o uszy waluta Lisk inaczej LSK coin. Moje pytanie brzmi co sądzicie o tej walucie jakie jej szanse wróżycie czy posiadacie jakieś info na ten temat oraz czy istnieją jakieś realne krany i czy to opłacalne . Osobiście kiedy waluta ta wchodziła na rynek czyli coś około 2013 roku zakupiłem parędziesiąt sztuk po 0.09 zł obecnie cena oscyluje koło 0.50zł . Co sądzicie o tej walucie chciał bym poznać wsze zdanie na ten temat.

Pozdrawiam

Autor chyba nie wie co pisze Wink Lisk coin moneta powstala w 2016 roku a nie jak sam twierdzi w 2013 Smile swoje fantazje zarobkowe prosze analizowac z faktami.

Co do Lisk - marcowy spadek na 10k satoshi bylo pewnoscia ze skoczy w gore spowrotem o min 100% mimo iz BTC utrzymywal sie w cenie 5k zl .

KubaGrzybowski- dobrze ujales ze masz mala wiedze na temat sieci BTC jak i krypto . bo bardzo sie mylisz . czy zainwestowanie w 10 monet po 50 zl to duzo ? nie sadze . sam osobiscie z takich o to 50 zl w swiecie krypto zarabialem jak i zarabiam dalej spore pieniadze. jesli tobie sie nie udalo nie pisz ze nie jest to mozliwe do zrobienia . bo wzrosty monet na polo jak i trexie kazdego dnia mnie zaskakuja a analizuje to od 2013 roku