Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! (/Temat-Niech-zyje-zyje-nam-hosting-za-15-groszy-Dla-kazdego-145129)

Strony: 1 2


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - rachman - 08-03-2017 18:17

Skoro pytasz to są hostingi o podobnych parametrach z tym że nie siedzę i nie śledzę cen. Na pewno byś coś znalazł bo cena wydaje się standardowa (ta bez promocji). Różnice jakieś pewnie zawsze będą bo identycznie nie da się ale zazwyczaj nieznaczące Wink Nic wyjątkowego w standardowej cenie tu nie widzę. Normalny hosting. O firmie też opinie jakie są takie są. I dobre i złe z tego co pamiętam jak kiedyś sprawdzałem szukając hostingu. Standard Wink
Dla porównania na szybko bo nie jestem na bieżąco z hostingami firm w których nie mam kont mogę podać tylko cenę w tej w której sam siedzę - masz podobne parametry za 242 brutto za rok z tego co widzę (minus 25% jak z mojego polecenia) lub 291 brutto (-25%) na nowym sprzęcie na dyskach SSD. W microhost też widzę podobnie bo też reklamuję. Także jakbyś szukał znalazłbyś taniej na bank.

Promocja dobra, może nawet wezmę do zabawy na rok ale po roku stanowcze delete. Tym bardziej że domeny dają PL za free ale standardowe ceny rejestracji to 100 zł (!!!) więc odnowienie mogłoby przyprawić o zawał Wink


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - DzejkobPL - 09-03-2017 07:27

Ciekawe czy wywalą mnie z hosta, jak użyje serwera jako dodatkowy backup. xD Zobaczymy.

Wysłane z mojego X5 przy użyciu Tapatalka