Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! (/Temat-Niech-zyje-zyje-nam-hosting-za-15-groszy-Dla-kazdego-145129)

Strony: 1 2


Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - trybulski - 08-03-2017 12:52

Proszę Smile

https://www.domena.pl/hosting

#potwierdzone_info
Oferta nie tylko dla firm.


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? - hanyse - 08-03-2017 13:46

Temat bardziej pasuje do działu z promocjami

[Obrazek: 1c83f65425a0495e9f84b2ec37808bbc.jpg]

Jaki widać oferta dla firm Smile


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? - trybulski - 08-03-2017 14:35

Hmmm... Jako, że zawsze (no prawie) jestem dociekliwy, to zadzwoniłem na infolinię firmy, gdzie otrzymałem informacje, że nie jest to tylko promocja dla firm. Mogą z niej również skorzystać osoby indywidualne nie posiadające firmy.

Tak więc proszę nie patrzeć i nie sugerować się postem powyżej. Z promocji może skorzystać prawie każdy.


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - Rak - 08-03-2017 14:51

Do kiedy trwa ta promocja? Lol


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - Gremquen - 08-03-2017 14:53

ja nawet kupiłem jako osoba indywidualna, także każdy może zamówić Smile


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - trybulski - 08-03-2017 15:12

No i to chodzi @[Gremquen]
Niech skorzysta każdy, kto zechce Smile


@[Rak] skoro ja specjalnie zadzwoniłem do nich po to, by dowiedzieć się czy to promocja tylko dla firm, to ty również możesz zadzwonić i dowiedzieć się do kiedy (daj nam znać jak się dowiesz) Tongue


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - rachman - 08-03-2017 16:36

Szkoda ze przedłużenie prawdopodobnie będzie bombastyczne (cena regularna za rok 299 zł/rok i pewnie tyle wyniesie przedłużka) Undecided Niemniej na rok coś można postawić.


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - trybulski - 08-03-2017 17:03

Jak za przedłużenie będzie 300 zł to za rok wychodzi 150. Jak na taki serwer, myślę, że to dobra oferta Smile


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - rachman - 08-03-2017 17:23

Dobra? 300 zł za hosting? Cena świadczy o wyjątkowości wręcz a jakoś tam nic nadzwyczajnego nie widzę. Liczysz 2 lata a czemu nie trzy? Albo 4? Wink Policz i daj znać czy nadal taka dobra Wink Jak chcesz tak wybiórczo traktować cennik to zatrzymajmy się na 1 roku w promocji - wtedy wręcz bajecznie impreza


RE: Niech żyje, żyje nam... hosting za 15 groszy? Dla każdego! - trybulski - 08-03-2017 17:32

OK. Zatrzymaj,my się na roku. W takiej cenie na rok rzeczywiście fajnie.