Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS ---> Przelew/PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SMS ---> Przelew/PayPal (/Temat-SMS-Przelew-PayPal-145128)



SMS ---> Przelew/PayPal - Poluszyn - 08-03-2017 08:49

Witam. Z góry przepraszam za dział, chciałem zapytać o prawidłowy na czacie, ale niestety nie spełniam wymagań. Problem z jego znalezieniem wynika z tego, że jak dla mnie jest tutaj za dużo działów, nie łatwo znaleźć to, czego się szuka, wchodząc tutaj pierwszy raz. Proszę o przeniesienie tematu w najlepsze dla niego miejsce i z góry dziękuję.
Przejdę zatem do meritum; oferuję wysłanie SMS premium w zamian za przelew na moje konto bankowe lub PayPal (nie wiem czy jest różnica między tymi dwoma, ale chciałbym być jak najmniej "w plecy" przy takich transakcjach, więc jeśli paypal coś jeszcze po drodze chciałby dziubnąć, to wolałbym przelew).
Oraz kilka dodatkowych pytań;
-jakiś sprawdzony użytkownik stąd, który mnie nie orżnie i jest ogarnięty umysłowo?
-próbował ktoś już takich metod? udało się? jakieś wskazówki?
Pozdrawiam,
Poluszyn



RE: SMS ---> Przelew/PayPal - szykiryki - 08-03-2017 13:28

dział sprzedam, kupie, zamienie, poddział- sprzedam.
Pełno tam takich ogłoszeń.


RE: SMS ---> Przelew/PayPal - Poluszyn - 08-03-2017 17:09

(08-03-2017 13:28)szykiryki napisał(a):  dział sprzedam, kupie, zamienie, poddział- sprzedam.
Pełno tam takich ogłoszeń.

"Przepraszamy, ale nie masz wymaganej ilości postów aby napisać temat w tym dziale. Liczba Twoich wszystkich postów to 1 postów. Wymagana liczba to 50 postów.
" puffffffffffffff.


SMS ---> Przelew/PayPal - Majka - 24-03-2017 08:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.