Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 Pulpity - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: 2 Pulpity (/Temat-2-Pulpity-145125)



2 Pulpity - Zarobiony_Koles - 08-03-2017 05:58

Witam, potrzebuje w jakiś sprytny sposób nałożyć jakąś nakładkę na pulpit aby nie było widać moich śmieciów(ikon) chcę wyświetlać tylko jeden program, chodzi mi głównie o nagrywanie. Użytkownicy odpadają. Bo równie dobrze mógłbym wszystkie ikony zaznaczyć i schować do folderu, ale tego nie chcę bo potem przestawi mi się ich kolejność..


RE: 2 Pulpity - TheMe - 08-03-2017 06:30

Może podłącz drugi monitor jeśli masz taką możliwość? Nie znam się na tym ale raczej powinieneś móc ustawić program tak żeby nagrywał drugi monitor na którym masz tylko jeden program.


RE: 2 Pulpity - nitram - 08-03-2017 10:42

Prawy klik na pulpicie opcja rozmieść moje ikony a następnie odznacz opcję pokaż moje ikony.
A program który chcesz pokazać odpal z menu start


RE: 2 Pulpity - Zarobiony_Koles - 08-03-2017 17:56

Dziękuje Nitram. Sprawa rozwiązana


2 Pulpity - nitram - 08-03-2017 21:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.