Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu (/Temat-Natlok-zaproszen-do-znajomych-FB-bez-powodu-145116)



Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu - Rollem - 07-03-2017 19:20

Jak w temacie - drugi dzien na fake koncie (damskie, ładna nastolatka) dostaję wieeele zaproszeń do znajomych co mnie dziwi. Dziś 2x sprawdzałem - ok. 100 i drugi raz prawie 200, wczoraj 100. Sporo z nich to starzy napaleńcy, którzy pewnie takich profili szukają i liczą na zdjęcia, i ich pominę, ale ogólnie nie jest to nawet 1/3 tych zaproszeń. Zaprosiłem do znajomych ok. 150-200 osób (skutecznie), konto ok. roku czy dwóch istnieje, a nagle w krótkim czasie niemal 700 znajomych, z połowa lub więcej z zaproszen jakie dostalem... ocb?


RE: Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu - Dyrektor - 07-03-2017 23:51

Zaakceptuj wszystkich i wrzucaj refflinki na tablice Big Grin Darmowa reklama nie jest zła Tongue


RE: Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu - Rollem - 08-03-2017 05:53

@Dyrektor niby tak, ale od napisania posta przybylo 2x 200 zaproszen Tongue


RE: Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu - nitram - 08-03-2017 10:45

Zamiast się martwić to się ciesz Big Grin spodobała się twoja pani chłopakom a że dzisiaj dzień kobiet to myślą że trochę po bajerują i się im oddasz Big Grin


RE: Natlok zaproszen do znajomych FB bez powodu - Rollem - 08-03-2017 19:07

@nitram
No właśnie coraz bardziej przekonuję się do tego, że znalezienie tej paczki zdjęć, które nie wyskakują w google szukając obrazu była dobrym pomysłem, bo z 10-15% znajomych szybko próbuje poderwać na chacie, a przecież to byłoby z 20-30% mężczyzn... cóż, to nawet lepiej, bo to da mi możliwość lepszego wykorzystania aktywnego konta póki się uczę jak na tym zarabiać Smile