Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeniesienie domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Przeniesienie domeny (/Temat-Przeniesienie-domeny-145115)



Przeniesienie domeny - kinq96 - 07-03-2017 19:18

Cześć, ogólnie jestem zielony w zakresie hostingu, domen itp więc proszę o wyrozumiałość Big Grin Stworzyłem ciekawy landing page pod jeden z programów sub-sms w kreatorze stron na hostingerze, mam tam darmowy hosting. Czy jest jakiś sposób by tą moją gotową stronę przenieść na np minsthost? bo tam koszt utrzymania hostingu wyjdzie mnie 2x taniej (Mints Mini) niż na hostingerze. Czy wykupienie domeny na hostingerze i wrzucenie na nią mojego gotowca z kreatora stron, a następnie przeniesienie tej domeny na mintshost jest jakimś rozwiązaniem?


RE: Przeniesienie domeny - Slight - 07-03-2017 19:29

Musiałbyś przenieść pliki public_html z jednego hostingu na drugi czy to przez Manager Plików czy Total Commander. A domenę również możesz mieć gdzie chcesz, wystarczy zmienić DNS, jak chcesz to mogę Cię poinstruować na priv. Wink


RE: Przeniesienie domeny - kinq96 - 07-03-2017 19:37

Dzięki bardzo za odpowiedź Slight Wink Myśle że sobie z tym poradzę a jak będę miał jakieś problemy to napisze do Ciebie na pw Wink