Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AdKliki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: AdKliki (/Temat-AdKliki-145085)



AdKliki - tomekj3 - 06-03-2017 18:22

Czy dużo z Was zarabia na metodzie SKIP AD?
Myślę nad zrobieniem pewnego serwisu EN/PL (bez możliwości zarabiania) i jestem ciekaw ilu z Was korzysta z takich metod zarobku? Czy warto taki serwis robić? Tego serwisu nie ma POLSCE.


RE: AdKliki - makecash - 06-03-2017 18:30

Mozesz jasniej?
Chodzi ci o serwisy skracacze linkoe typu adfly czy shorte?
One placa wlasnie za takie przekliki (skip ad)
Nie wiem czy db rozumiem ale Ty chcesz zrobic to samo tylko ze bez mozliwosci zarabiania $ dla korzystajacych ze skracacza?
Czyli Ty wstawisz swoje reklamy ?
Lub reklam nie bedzie i chodzi ci o zwykly skracacz linkow ala bitly.


RE: AdKliki - tomekj3 - 06-03-2017 18:34

(06-03-2017 18:30)makecash napisał(a):  Mozesz jasniej?
Chodzi ci o serwisy skracacze linkoe typu adfly czy shorte?
One placa wlasnie za takie przekliki (skip ad)
Nie wiem czy db rozumiem ale Ty chcesz zrobic to samo tylko ze bez mozliwosci zarabiania $ dla korzystajacych ze skracacza?
Czyli Ty wstawisz swoje reklamy ?
Lub reklam nie bedzie i chodzi ci o zwykly skracacz linkow ala bitly.

Całkowicie źle zrozumiałeś. O jaki serwis mi chodzi, to obecnie nie mogę powiedzieć Tongue. Po prostu chce się dowiedzieć ile osób korzysta z takich metod zarobku


RE: AdKliki - ItanCash - 06-03-2017 18:46

Małe zainteresowanie będziesz miał, jeżeli nie będzie z tego profitu dla typowego randomowego usera. Możesz na reklamach sam zarobić, ale nie osiągniesz tak dobrych wyników.


RE: AdKliki - tomekj3 - 06-03-2017 18:52

(06-03-2017 18:46)ItanCash napisał(a):  Małe zainteresowanie będziesz miał, jeżeli nie będzie z tego profitu dla typowego randomowego usera. Możesz na reklamach sam zarobić, ale nie osiągniesz tak dobrych wyników.

Oj czy ja wiem. Jeśli użytkownicy PL nie będą zasilali serwisu (zainteresowanie) to EN będą również Smile

Owszem profitu nie będzie... kto nie ryzykuje ten szampana nie pije. Jeśli domena i serwer będą się zwracać to będę bardzo zadowolony - to by wystarczyło Smile Nie potrzebuje z tego zysków (oprócz domeny i serwera) ważne aby ludzie byli zadowoleni. A domena niech będzie cały czas nikomu raczej to nie będzie przeszkadzało, a raczej ułatwi Smile


RE: AdKliki - kubagrzybowski - 06-03-2017 20:45

(06-03-2017 18:22)tomekj3 napisał(a):  Czy dużo z Was zarabia na metodzie SKIP AD?
Myślę nad zrobieniem pewnego serwisu EN/PL (bez możliwości zarabiania) i jestem ciekaw ilu z Was korzysta z takich metod zarobku? Czy warto taki serwis robić? Tego serwisu nie ma POLSCE.

Myślisz o skip ad bez możliwości zarabiania i liczysz że ktoś kliknie? po co ma klikać skoro ma kilka skracaczy PL bez konieczności klikania i z szybkim przekierowaniem, przedstaw jaśniej swoją idee


RE: AdKliki - tomekj3 - 08-03-2017 22:44

gdy zrobie juz skrypt to dowiesz sie jaki jest cel strony


RE: AdKliki - hy-ip - 09-03-2017 07:43

Pewnie chce zrobic stronke ze niby bedzie mozna dodac swojego skip klika ale w zamian za 1 klikniecie naszego bedzie chcial 5 klikniec w swoj Smile Proste.


RE: AdKliki - tomekj3 - 09-03-2017 15:55

(09-03-2017 07:43)hy-ip napisał(a):  Pewnie chce zrobic stronke ze niby bedzie mozna dodac swojego skip klika ale w zamian za 1 klikniecie naszego bedzie chcial 5 klikniec w swoj Smile Proste.

No raczej nie.....


RE: AdKliki - hy-ip - 15-03-2017 23:02

Juz zrobione ?