Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rozliczanie z programów partnerskich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: rozliczanie z programów partnerskich (/Temat-rozliczanie-z-programow-partnerskich-145040)



rozliczanie z programów partnerskich - jemm - 05-03-2017 19:41

Witam, zacząłem zarabiac na programach partnerskich w styczniu tego roku. jak wiadomo programy partnerskie wypłacają całą kwotę (brutto), wiec zastanawiam się kiedy mam zapłacić ten podatek (co miesiąc czy przy picie [do kwietnia 2018] ) oraz jak najlepiej się rozliczać z tego?

z tego co zostałem poinformowany rozliczam się na podstawie najmu powierzchni reklamowej.


RE: rozliczanie z programów partnerskich - jamroczik - 05-03-2017 20:11

Jak nie masz DG, a pewnie nie bo bys nie pytał o to, więc właśnie w rocznym zeznaniu to umieszczasz.


RE: rozliczanie z programów partnerskich - rachman - 05-03-2017 21:49

zaliczki na podatek do 20-tego kolejnego miesiąca, potem rozliczasz się normalnie po roku podatkowym pit-36 (zielony)


RE: rozliczanie z programów partnerskich - MaLiN - 05-03-2017 21:54

Temat Przeniesiony Do Odpowiedniego Działu