Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com (/Temat-Program-Partnerski-dla-blogerow-Mintos-com-144969)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - m4r1usz - 14-12-2019 19:46

Cześć, chciałbym postawić pierwsze kroki w tym programie. Czy jest ktoś, kto pomógłby na starcie, doradził jak to wszystko ugryźć żeby dobrze na tym wyjść? W zamian oczywiście zarejestruje się z reflinka Smile Proszę o wiadomości na priv.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - ~eL - 28-01-2020 13:44

(25-08-2019 09:15)pawelyoy napisał(a):  Tylko nie zapomnijcie rozliczyć z tego tytułu PITu chyba że chcecie aby urząd skarbowy was ścigał a ma na to 10 lat. Tymbardziej że pieniądze są przelewane na wasze konto bankowe z podpisem "inwestor nr...." Czyli mają was na tacy. Jak ktoś wspomniał mintos przygotowuje coś takiego ale rozliczyć się musicie sami.

Swoj droga ciekawe jak to jest jak przelewasz hajs na Revoluta. Z tego co wiem US nie ma dostepu do tych danych wiec teoretycznie nie powinni sie czepiac Smile Ktos cos wie wiecej na ten temat?


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - kolega651 - 29-01-2020 11:12

(28-01-2020 13:44)~eL napisał(a):  
(25-08-2019 09:15)pawelyoy napisał(a):  Tylko nie zapomnijcie rozliczyć z tego tytułu PITu chyba że chcecie aby urząd skarbowy was ścigał a ma na to 10 lat. Tymbardziej że pieniądze są przelewane na wasze konto bankowe z podpisem "inwestor nr...." Czyli mają was na tacy. Jak ktoś wspomniał mintos przygotowuje coś takiego ale rozliczyć się musicie sami.

Swoj droga ciekawe jak to jest jak przelewasz hajs na Revoluta. Z tego co wiem US nie ma dostepu do tych danych wiec teoretycznie nie powinni sie czepiac Smile Ktos cos wie wiecej na ten temat?

Z tego co się orientuję to revolut od jakiegoś roku ma siedzibę( file nie pamiętam ) w Polsce i jest traktowany jako instytucja bankowa więc urząd skarbowy ma wgląd do rachunku więc podatków siłą rzeczy nie ominiesz wypłacając na niego.
Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - mate21 - 22-03-2020 20:16

Strony Wirepit :
https://wirepit.hostingasp.pl

strona skraca do minimum rozliczenia podatków generowane przez Mintos, wyliczając przy tym podatek do zapłaty także przy inwestycji w kilku walutach.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - antykt - 22-03-2020 20:55

super dzięki za info mate21


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - akadzons - 25-03-2020 14:08

Warto spojrzeć na Mintos teraz w okresie wysokich cen Euro, inwestycje sięgają 25 % w skali roku.
Szybko się rozchodzą, trochę trzeba posiedzieć, aby w jakąś zainwestować Smile


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - qwerty_89 - 27-03-2020 22:13

Pytanie jak obecna sytuacja przełoży się na spłaty i ogólną kondycję firm pożyczkowych. Myślę, że nadciągający kryzys będzie prawdziwym sprawdzianem dla Mintosa. Działam na platformie od kilku lat i jestem bardzo zadowolony, jednak obawiam się mocno tego, co może się wkrótce wydarzyć.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - mojnick69 - 11-05-2020 19:45

Ciekawe


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - kubn2 - 17-05-2020 00:06

nvm


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - marines27 - 16-06-2021 16:15

Nie zakładam nowego tematu bo sprawa dotyczy Mintosa.

Czy są tu inwestorzy, którzy kupują pożyczki w RUB?
Chciałbym ominąć niekorzystne przewalutowanie w serwisie. Wypłata np. w RUB jest dostępna ale wcześniej muszę w tej walucie wpłacić chociażby 1 RUB, co nie jest łatwe, serio :/
Alior wymaga danych, których nie mogę uzyskać od supportu, natomiast Revolut nie obsługuje transferów w RUB.