Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com (/Temat-Program-Partnerski-dla-blogerow-Mintos-com-144969)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - marmal - 05-03-2019 09:56

Jeżeli wybrałeś pożyczkę z gwarancją wykupu to dostaniesz 200PLN + umówione odsetki po 60 dniach.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - korlim - 06-03-2019 22:25

a jak dostać bonus od poleconego mam na myśli 5$ za rejestracje i weryfikacje czy też inwestycje ?


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - marmal - 07-03-2019 16:10

Bonus jest wypłacany w euro zarówno poleconemu jak i polecającemu, zależy to wyłącznie ile polecony zainwestuje. Wcześniej jak dobrze kojarzę było to 2.5% z zainwestowanych środków. Teraz wprowadzili jakieś nowe zasady. Cytuję z ich strony:

Cytat:Obecnie, w ramach nowego, zmienionego programu „Poleć przyjacielowi”, za każdego zaproszonego przez Ciebie przyjaciela, który stanie się aktywnym inwestorem na platformie Mintos, można w postaci premii otrzymać od 10 EUR, aż do 1 000 EUR

Cytat:Za każdego poleconego przez Ciebie przyjaciela, zarówno Ty, jak i Twój przyjaciel otrzymacie dodatkową premię, w zależności od łącznej kwoty zainwestowanej przez Twojego przyjaciela na koniec Okresu Premiowego (w terminie 14 dni od daty rejestracji).

Premia zostanie wpłacona na konto każdego z Was, w terminie 5 dni roboczych od zakończenia Okresu Premiowego.

Wszystko pięknie ładnie, ale wygląda na to że są progi:

[Obrazek: Bonus.png]

Czyli, żeby dostać 10 EUR trzeba zainwestować w przeliczeniu 500 EUR.
Co ma też pewien sens, bo z małymi inwestycjami będą małe zyski.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - pawelyoy - 10-03-2019 09:59

Kurczę coraz gorzej to wygląda zwłaszcza inwestowanie w PLN kurłaa kiedyś to było 13% zwrotu teraz to już tylko 11% mimo to zawszę 100 zł/mc tam dorzucę. W jaką walutę jeszcze inwestujecie ? W ruble nie polecam bo zawsze miałem opóźnienia


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - Olszi - 13-03-2019 15:19

Macie od paru dni taki komunikat przy próbie inwestycji? Due to technical problems at the moment it is not possible to make any transactions. We are currently working on that and it will be solved as soon as possible. Please accept our apologies for inconveniences that may arise.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - marmal - 13-03-2019 23:23

pawelyoy napisał(a):Kurczę coraz gorzej to wygląda zwłaszcza inwestowanie w PLN kurłaa kiedyś to było 13% zwrotu teraz to już tylko 11% mimo to zawszę 100 zł/mc tam dorzucę. W jaką walutę jeszcze inwestujecie ? W ruble nie polecam bo zawsze miałem opóźnienia
Ja tam nie narzekam. Inwestuję w EUR w UK (głównie Peachy), 12% zwrotu.
Opóżnienia w spłacie z powyższych inwestycji to mniej 10% całości.
To prawda ze złotówkami, dużo tutaj opóźnień - średnio połowa moich inwestycji w PLN ma jakieś opóźnienia.

(13-03-2019 15:19)Olszi napisał(a):  Macie od paru dni taki komunikat przy próbie inwestycji? Due to technical problems at the moment it is not possible to make any transactions. We are currently working on that and it will be solved as soon as possible. Please accept our apologies for inconveniences that may arise.

Przed chwilą zrobiłem kilka inwestycji i wszystko działa jak należy.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - Olszi - 14-03-2019 15:39

Ja od kilku dni przy próbie udzielenia pożyczki mam taki błąd:

[Obrazek: 2f2749bf024c.jpg]


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - creative7 - 14-03-2019 17:19

Ktoś mi powie jak zweryfikować konto nie posiadając paszportu? Dla Polski niestety tylko taka opcja występuje a posiadam jedynie dowód osobisty.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - dominikstawniak - 14-03-2019 20:14

(14-03-2019 17:19)creative7 napisał(a):  Ktoś mi powie jak zweryfikować konto nie posiadając paszportu? Dla Polski niestety tylko taka opcja występuje a posiadam jedynie dowód osobisty.

Jak to? Ja zweryfikowałem dowodem osobistym bez żadnych problemów.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - creative7 - 14-03-2019 21:01

Hmm dziwne ale teraz jest już możliwość weryfikacji dowodem, ostatnie dwa dni go nie było. Pytanie nieaktualne w takim razie Wink