Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com (/Temat-Program-Partnerski-dla-blogerow-Mintos-com-144969)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - akadzons - 20-07-2018 11:16

Konto na Mintosie posiadam od lutego tego roku na początku były to małe kwoty, teraz ma około 10k na Mintosie. Stopy zwrotu bardzo dobre, za Mintosem siedzi facet, który w finansach zjadł nie raz zęby i pracował w świetnych korporacjach. Postanowił otworzyć coś swojego. Zarobiłem od lutego około 250 zł z prowizji, trzeba jednak brać pod uwagę, że przez pierwsze 2 miesiące były to małe kwoty i uczyłem się serwisu. Od kwietnia to u mnie przyspieszyłoSmile Jeśli ktoś chce mogę wysłać screeny z mojego konta i moich inwestycji.

Na czym polega system poleceń, logujecie się z linka znajomego, bądź mojego:

http://www.mintos.com/pl/ref/YIYATH

Jak to działa

Kiedy Twój znajomy zarejestruje się przy użyciu Twojego kodu lub linku, oboje otrzymacie premię w wysokości 1% zainwestowanej kwoty.

Premia jest obliczana wyłącznie na podstawie średniej dziennej inwestycji do 25 000 euro za każde konto. Dodatkowo jest obliczana w okresie 3 miesięcy: 30, 60 i 90 dni od dnia rejestracji, i jest wypłacana w trzech ratach.

Oto przykład. Daniel poleca platformę Mintos Sarze, która zaczyna inwestować w pożyczki. Po 30 dniach średnia kwota inwestycji Sary w tym okresie wynosi 3 500 euro, zatem na konto Daniela i Sary przelejemy 1 % z 3 500 euro, czyli 35 euro. Po 60 i 90 dniach ponownie sprawdzimy średnią kwotę inwestycji i jeżeli będzie wyższa, na konto Daniela i Sary wpłyną odpowiednio wyższe środki.

Jesteś zainteresowany? Promocja jest ograniczona czasowo. Udostępnij kod i już dziś zacznij zdobywać premię!

Promocja „Poleć znajomemu” obowiązuje do 06.08.2018.

Aby otrzymać premię w wysokości 1%, osoba, której polecisz platformę, nie może być zarejestrowanym inwestorem na Mintos.

Więcej informacji znajduje się w r tregulaminie.

* Na podstawie danych historycznych promocji „Poleć znajomemu”

Dodatkowo jak chcecie poczytać kompleksowo i rzeczowo na temat Mintosa jest na temat tego
dobry artykuł pisany przez "rekinafinansowego"
link:

https://rekinfinansow.pl/inwestowanie-pozyczki-mintos/

Pzdr, K


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - Krakersik - 23-07-2018 21:01

Generalnie w tym serwisie nigdy nie byłem ale jako takich pożyczek nie polecam już. Swego czasu działałem na zakramini ale spłacalność użytkowników w granicach 30% nie zadowoliła mnie. Niektóre windykacje wiszą od 2014r bez odpowiedzi. Dopóki są spłaty jest fajnie ale w końcu jedna wtopa wystarcza by cały zysk poszedł się pukać... Niby zweryfikowane dowody, adresy i konta na fb. Nie daje to żadnej realnej pewności.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - akadzons - 25-07-2018 11:54

Mintos w odróżnieniu do innych platform pożyczkowych gwarantuje gwarancję wykupu do 60 dni.
Co to oznacza? Mintos zwraca Ci pieniądze z odsetkami jeśli pożyczkobiorca nie spłaci tego w terminie 60 dni.
Także tutaj mamy gwarancję, że pieniądze dostaniemy Smile

Za Mintosem też stoi gość, który w finansach przepracował 10 lat jak nie 15.
https://www.crunchbase.com/person/martins-sulte


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - korlim - 27-02-2019 23:36

coś więcej o platformie Mintos ? jak wygląda teraz sytuacja ?


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - Olszi - 01-03-2019 19:00

Inwestuję i osobiscie jestem zadowolony.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - marmal - 01-03-2019 20:03

Ja również inwestuję w Mintos zarówno w złotówkach jak i w euro. Jestem bardzo zadowolony. Średni zysk ~11% w skali rocznej jak dla mnie.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - korlim - 01-03-2019 23:57

a wyjaśni mi ktoś jak działa gwarancja wykupu czy jak ktoś np wziął pożyczkę na 15dni nie spłacił w ciągu 15dni to trzeba zgłosić czy system sam zwraca ?


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - Olszi - 02-03-2019 15:15

Nic nie musisz zgłaszać.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - marmal - 04-03-2019 00:14

(01-03-2019 23:57)korlim napisał(a):  a wyjaśni mi ktoś jak działa gwarancja wykupu czy jak ktoś np wziął pożyczkę na 15dni nie spłacił w ciągu 15dni to trzeba zgłosić czy system sam zwraca ?
Wszystko dzieje się automatycznie. Po 60 dniach odzyskujesz pieniądze wraz z odsetkami za ten okres. Jedyny minus jest taki, że musisz odczekać te 60 dni. Ale jest to i tak bardzo dobra perpektywa, wiedząc, że tak czy siak dostaniesz swoje pieniądze. No i można też to zminimalizować robiąc wiele małych inwestycji, niż np. jedną wielką.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - komando - 05-03-2019 01:17

czyli jak pozycze 200zł to dostane 100% zwrot za 60 dni anwet jak nie spąłci?