Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com (/Temat-Program-Partnerski-dla-blogerow-Mintos-com-144969)

Strony: 1 2 3 4 5


Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - DawidInwestor - 03-03-2017 13:50

Prowadzisz blog o finansach lub domowych inwestycjach? Posiadasz inne dobre źródło ruchu lub bazę klientów online?
Program partnerski Mintos może być dla Ciebie!
Mintos to platforma inwestycyjna online, która działa w większości krajów Europy. Możesz otrzymać 5 Euro za każdego zarejestrowanego dzięki Tobie użytkownika. Oprócz tego 1% od inwestycji przez pierwszych 90 dni.

Możesz skontaktować się ze mną albo zarejestrowac się na:

https://www.mintos.com/pl/join-our-affiliate-program-and-earn-money-pl/


RE: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - Corso - 03-03-2017 14:38

To jest coś jak finansowo.pl tylko, że zagraniczne?


RE: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - jamroczik - 03-03-2017 15:47

A konwersje z programów ile średnie wychodzą? Ile walidacji w miesiącu, jakie formy płatności?


Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - DawidInwestor - 13-03-2017 11:29

Ciekawą formą inwestycji jest inwestowanie w pożyczki. Bardzo popularne w Niemczech czy Skandynawii, w Polce dopiero raczkuje. Dla zainteresowanych polecam platformę Mintos.com a zwłaszcza program partnerski, gdzie można zarobić 5 Euro za polecenie + 1% od inwestycji od poleconego użytkownika.

Zainteresowanych proszę o kontakt!


RE: Program Partnerski dla blogerów Mintos.com - DawidInwestor - 20-03-2017 13:07

Tak więc:

1) Mintos działa na podobnej zasadzie jak finansowo.pl z tym, że można tylko inwestować, pożyczki są wydawane w innych krajach niż Polska. Więcej informacji znajduje się na stronie.

2) Konwersja zależy od rodzaju i jakości ruchu. Przy rejestracji nowego użytkownika nie jest potrzebne potwierdzenie, jak w przypadku chwilówek, więc jeżeli ruch jest dobry to konwersja również Smile Na polskim rynku produkt jest nowy, ciężko o dokładnie dane. Jeżeli Pan do mnie napisze , mogę pokazać jak to wygląda u naszych wydawcówe w Niemczech, Czechach, Słowacji.

Raportowanie odbywa się w czasie rzeczywitym, widoczne w panelu. Płatność raz w miesiącu, jeżeli wydawca zgromadzi 25 Euro, jeżeli nie to w następnym miesiącu. Jedyna forma płatności to przelew na konto.

Teraz informacja o programie również w języku polskim:

https://www.mintos.com/pl/join-our-affiliate-program-and-earn-money-pl/


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - DawidInwestor - 20-03-2017 13:08

Teraz informacja o programie również w języku polskim:

https://www.mintos.com/pl/join-our-affiliate-program-and-earn-money-pl/


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - loook - 14-11-2017 09:42

Witam
Czy ktoś z zaglądających tu inwestuje w Mintos?
Jak wyglądają statystyki spłat pożyczek?
Czy firma odkupuje pożyczki które nie doczekały się spłaty?
Jak to jest z tymi podatkami? PCC i PIT - jak to rozliczyć?


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - ~eL - 23-11-2017 20:57

(14-11-2017 09:42)loook napisał(a):  Witam
Czy ktoś z zaglądających tu inwestuje w Mintos?
Jak wyglądają statystyki spłat pożyczek?
Czy firma odkupuje pożyczki które nie doczekały się spłaty?
Jak to jest z tymi podatkami? PCC i PIT - jak to rozliczyć?

Zarejestrowałem konto tylko dlatego żeby Ci odpowiedzieć Smile
Więc po kolei. Sam zainteresowałem się Mintosem w sierpniu. Początkowo wpłaciłem tam tysiąc złoty żeby zobaczyć z czym to się je, jak inwestować itd itd.
Wnioski.
1. Średni zysk w skali roku po kilku miesiącach wyniósł 9.8% a więc sporo.
2. Inwestuje tylko i wyłącznie w pożyczki z gwarancją wykupu. Jeśli pożyczkobiorca nie spłacił pożyczki po 60 dnia, 61 dnia pożyczkodawca sam automatycznie odkupuje od Ciebie tę pożyczkę. Oddaje Ci to co zainwestowałeś + zysk.
3. Spłacalność wygląda różnie. Były momenty że niespłaconych pożyczek miałem około 40% jednakże tym się kompletnie nie musisz przejmować ponieważ jeśli nie klient to pożyczkodawca Ci wypłaci pieniądze (dlatego ZAWSZE inwestuj w pożyczki z gwarancją wykupu!!)
4. Jeśli chodzi o rozliczenia podatkowe to w sumie nie ma o tym póki co nic w internecie. Z tego co zdążyłem się zorientować to będzie to proste rozliczenie, aczkolwiek platforma działa w PL dość krótko i dlatego pierwsze rozliczenia podatkowe będą robione dopiero w przyszłym roku także wtedy na pewno wiecej info pojawi się w internecie.

Aktualnie wrzuciłem na Mintosa kolejne kilka tysiecy i jeśli wszystko będzie się układało po mojej myśli, myślę o inwestowaniu jeszcze większych kwot.

PS, w razie pytań pisz najlepiej na maila bo tutaj pewnie będę rzadko zaglądał Wink
PS 2. Gdybyś chciał zarejestrować konto to daj znać, podrzucę Ci ref linka i oboje zarobimy dodatkowo Smile !


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - zenonzelei - 17-07-2018 21:46

Aktualnie Mintos prowadzi akcję promocyjną dla stałych i nowych użytkowników. Za rejestrację obie strony otrzymują bonus.

Dodatkowo za rejestrację z mojego reflinka chętnie podpowiem jak utrzymać spokojną wypłatę i redystrybucję zdobytych odsetek.


RE: Inwestowanie w pożyczki-Mintos.com - wrzochal11 - 18-07-2018 19:14

Na czym ta akcja promocyjna polega?
Ostatnio była ciekawa promocja w innej firmie tego typu:
http://zarabiam.com/Temat-100-zl-za-rejestracje-inwestycje-Fundico-pozyczki-spolecznosciowe-157223