Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCash - testował ktoś? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: iCash - testował ktoś? (/Temat-iCash-testowal-ktos-144936)



iCash - testował ktoś? - fejQ - 02-03-2017 15:43

Witam. Przypadkiem trafiłem na nowy (chyba) serwis iCash. Czy ktoś z Was próbował tam coś zarabiać? Jeśli tak to napiszcie jakie ogólne wrażenia macie. Owszem mogę sam potestować i na własnym przykładzie wyrobić opinie. Miałem nawet taki zamiar, jednak nabrałem pewnych wątpliwości.

Pierwsze co to dokonanie przelewu na 1zł z czym spotkałem się pierwszy raz w tej branży

Druga wątpliwość jest taka, że adres spółki jest dokładnie taki sam jak leadnow i fastlead. Co mnie zniechęca ponieważ w ostatnim czasie zraziłem się do Leadnow

Zdaje sobie sprawę, że pod jednym adresem może funkcjonować kilka firm, jednak iCash to "marka" spółki iCommerce czyli dokładnie ta sama firma co fastlead. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że panel w LeadNow i FastLead wygląda niemalże tak samo to obstawiam że trzy wspomniane serwisy należą do tych samych ludzi. Może się mylę....

Sam bym przetestował iCash jednak jeśli ma to cokolwiek wspólnego z leadnow to szkoda mi czasu dlatego pytam Was o opinię.


RE: iCash - testował ktoś? - aero2 - 02-03-2017 16:05

Testowałem i mogę polecić, nic nie tną leadów, a że jest weryfikacja 1 zł to normalne, na takim HotPay to skany dowodu chcą, oczywiście też dobry serwis SMS.


RE: iCash - testował ktoś? - fejQ - 02-03-2017 16:08

Dzięki


RE: iCash - testował ktoś? - makecash - 02-03-2017 16:31

Polecam...
Wyplacalem bez wiekszych problemow.
Ponadto wiekszych stawek (50%) nie widzialem a tam wlasnie teraz takie sa.


RE: iCash - testował ktoś? - chomik3 - 06-03-2017 00:35

(02-03-2017 15:43)fejQ napisał(a):  Druga wątpliwość jest taka, że adres spółki jest dokładnie taki sam jak leadnow i fastlead. Co mnie zniechęca ponieważ w ostatnim czasie zraziłem się do Leadnow

To mnie zaciekawiłeś. Czyżby jeden właściciel? Ktoś wie coś więcej?


RE: iCash - testował ktoś? - Czaq - 06-03-2017 07:21

(06-03-2017 00:35)chomik3 napisał(a):  
(02-03-2017 15:43)fejQ napisał(a):  Druga wątpliwość jest taka, że adres spółki jest dokładnie taki sam jak leadnow i fastlead. Co mnie zniechęca ponieważ w ostatnim czasie zraziłem się do Leadnow

To mnie zaciekawiłeś. Czyżby jeden właściciel? Ktoś wie coś więcej?

http://zarabiam.com/Temat-FastLead-pl-a-Leadnow-pl-Ta-sama-firma-144636


RE: iCash - testował ktoś? - gergo - 09-07-2019 19:56

Uważajcie na ta firmę. Smsy wysyłane klientów nie trafiają na wasze konta. Potrącają pieniądze za wysłane smsy a Wam nie wędruje prowizja na konto.
Omijajcie szerokim łukiem.


RE: iCash - testował ktoś? - klocuchfakty - 10-07-2019 10:34

Ja nawet nie mogę się zarejestrować Xpokerface


RE: iCash - testował ktoś? - ErgePL - 10-07-2019 22:35

Ja z miesiąc temu lub dwa wysłałem im 1 zł i po dziś dzień konto nieaktywowane! Skandal Jerk2