Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook (/Temat-Monetyzacja-zagranicznego-konta-Facebook-144934)



Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - aero2 - 02-03-2017 15:17

Witam.

Jak zmonetyzować zagraniczne konto Facebook w skuteczny i szybki sposób?

Sprzedać jest łatwo, ale grosze za nie dają, może zamiana na stronę FanPage?

Coś najlepiej bezpiecznego, żeby konto nie padło od razu, jeśli się w ogóle da.


RE: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - Hopekk94 - 02-03-2017 15:40

Ppa ? Hej tu nagie fotki ? Strzelam xd


RE: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - aero2 - 02-03-2017 16:08

@[Hopekk94]
Myślałem o ewhoringu, daje coś ero a zbok za to płaci, pytanie tylko na co, nie każdy ma PayPal czy Bitcoin.
Z linkiem na priv byłoby najłatwiej, tylko że po kilku wysłanych wiadomości, wyskakuje blokada tymczasowa.


RE: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - Hopekk94 - 02-03-2017 16:55

no jak kiedys tak sie bawilem tylko z z polakami to bralem doladowania,paypal i psc za nagie foty/filmiki. oczywiscie zawsze dostawali to za co placili przez co na niektorych kilka stowek mozna bylo wyciagnac. ale mi sie znudziloTongue
Twoi znajomi to nie arabusy tylko napaleni US/UK ?


RE: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - aero2 - 02-03-2017 17:24

@[Hopekk94]
Z USA jest najwięcej znajomych, zapraszam z lajków USA TODAY takie są FanPage, ale fakt araby czy murzyny też się pojawiają i jak widać są napaleni.Smile


RE: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - Hopekk94 - 02-03-2017 17:28

wlasnie arabusow i murzynow 5k zdobyc to lajciak . ale nigdy od nich nie udalo mi sie centa dostac


RE: Monetyzacja zagranicznego konta Facebook - aero2 - 10-03-2017 00:49

Odświeżam, szukam pilnie sprawdzonego sposobu na monetyzację zagranicznych znajomych.Smile