Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasz staz w hyip'ach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Wasz staz w hyip'ach (/Temat-Wasz-staz-w-hyip-ach-144926)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wasz staz w hyip'ach - Vanil - 02-03-2017 21:53

z forexstyle'a wypłacam każdego dnia, wpłaciłem 400$ +250 z prowizji i jedynie kiedy miał problemy to wczoraj w nocy na chwilę strona siadła, no i dziś bitcoin zamula, ale wypłaty dochodzą, wracając do tematu to z hyipów mając dobrą kasę na start i trochę w głowie można śmiało spore sumki wyciągać, właśnie metodą o której mówili panowie wyżej, sam osobiście rozkładam ok. 3k$ na programy takie jak skyllex,razzleton <te pewniejsze; coffewealth <też warto; no i te 4setki na forexstyle, które już praktycznie odrobił. Przy dobrym rozporządzaniu z kwoty 10k można wyciągać tymi "bezpieczniejszymi" metodami 5k miesięcznie, 2 miechy kasa się zwraca, depozyt wyciągamy i czysty zysk. Któryś padnie, pozostałe nadrobią. Śmieciowe hyipy sa tworzone codziennie i codziennie upadają inne, na takie nie ma co zwracać uwagi.

Warto patrzeć ile dany program stoi, wiadomo razzleton i skyllex trzyma się bardzo długo, ale jak na hyipy nie oferują nie wiadomo jak dużego % w porównaniu do takiego np. forexstyle który wypłaca 8% dziennie a to już dużo, w takie programy to warto wchodzić w pierwsze kilka dni od startu i patrzeć czy inwestorów przybywa i czy depozyt konkretnie rośnie, warto zwracać uwagę na to jak wygląda strona, poczytać opinie o programie, w google wpisać nazwe programu, opinie i napewno temat na forum jakimś wyskoczy a tam się już dowiesz czy program wypłaca czy nie, sprawdzić na stronie czy program ma jakieś certyfikaty i czy się ciągle rozwija, jak np. skyllex który w tym roku planuje utworzyć bank i zaczął inwestować dodatkowo w ropę.
Zacznij od małych sum jak tak bardzo chcesz i się baw, jakiegoś revshare'a też bym dorzucił, typu theadsteam albo za 10dni rusza theadspro i zapowiada się ciekawie. Jak chcesz to na http://www.dm-biznes.pl jest trochę poradników i gotowych narzędzi.


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 03-03-2017 16:53

Panowie a ile idzie przelew bankowy do bitbay a pozniej z bitbay do skyllexa z dzien to zajmie? I czy wplacaliscie kiedys w zabce kase na bitbay? Podobno wiele zabek to obsluguje a pytalem babeczki i nie wie o co sie rozchodzi. I jak duze sa prowizje?


RE: Wasz staz w hyip'ach - Captain - 03-03-2017 18:14

(02-03-2017 21:36)Majkel47 napisał(a):  No ale jedynym minusem inwestycji w hyip jest mozliwosc straty. Duze prawdopodobienstwo ze jeden padnie. Ale zeby padly trzy w tym samym miesiacu juz dosc male. Inwestujac w trzy 30dniowe tyle samo. Nawet przy zamknieciu jednego jestesmy na zero a nie na minus.

Mylisz się! Ja stosowałem taktykę dywersyfikacji i się zawiodłem, straciłem kasę, bo WIEKSZOŚĆ hyipów się scami zanim odzyskasz wkład i to nawet jak wchodzić na starcie.


Prawda jest taka, że sens jest wchodzić wyłącznie w programy czy to hyip czy revshare naprawdę duże, z wielkim marketingiem, wielkim zainteresowaniem nimi itd. Takim programem był TrafficMoonson, potem MX Revshare, Recyclix, My24hourincome, jaki jest obecnie się nie orientuje.

A takie duże programy zwykle działają tylko 1-2 na raz. Rzadko wiecej bo do czasu jak się coś nowego pojawi, to stare zdążą upaść.
Więc dywersyfikacja odpada bo za mało tych programów aby starczyło na takie dzielenie inwestycji.

A wchodzić w mniejsze programy absolutnie nie ma sensu, bo to straszna kopalnia scamów. Odradzam.


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 03-03-2017 18:50

Co uwazasz? Mozna teraz zainwestowac w te 3: skyllex, chattie i razzleton?


RE: Wasz staz w hyip'ach - Captain - 03-03-2017 19:13

O skyllex często widzę, że ktoś wspomina, więc chyba jest jednym z tych dużych, wartych uwagi programów w jakie opłaca się wchodzić.
Z tymże nie wiem ile już działa i czy nie jest za późno. Im później się wchodzi tym ryzyko większe.

Co do razzletona to nie wiem, a o chattie pierwszy raz słyszę/czytam więc to raczej nie jest zbyt duży program.


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 03-03-2017 19:28

Skyllex juz prawie dwa lata a chattie po polsku i takie staty (podobno)

wplaty:
1912405.46$
Liczba użytkowników:
19712
Chattie online:
90 dni


RE: Wasz staz w hyip'ach - Captain - 03-03-2017 22:12

Więc na Skyllex za późno. TM i MX upadły jakoś po dwóch latach.

A to chattie nie wygląda zbyt przekonująco.


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 04-03-2017 14:28

W przlewie bankowym do bitbay musze wpisac kod swift. Jest on konieczny? Robie przelew krajowy i nie mam przeciez jak go wpisac?


RE: Wasz staz w hyip'ach - thexamx - 06-03-2017 19:04

A ja sie pochwale moimi osiagnieciami, inwestuje mniej niz miesiac. I stracilem 100$ Smile
Bo wszystko w co wsadzilem padlo.


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 06-03-2017 20:53

Bo pakowales we wszystkie nowe firmy Smile?