Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasz staz w hyip'ach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Wasz staz w hyip'ach (/Temat-Wasz-staz-w-hyip-ach-144926)

Strony: 1 2 3 4


Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 02-03-2017 09:49

Chcialbym sie dowiedziec od osob inwestujacych w hyip'y paru rzeczy. Sam dopiero zaczynam i wiedza bardziej doswiadczonych sie przyda.

Jak dlugo juz inwestujecie? Dopiero niedawno uslyszalem o tych systemach i wyrastaja jak grzyby po deszczu. Czy to nowe systemy czy juz takie firmy instnieja x lat? Ile zarobiliscie? Ile firm padlo podczas waszych inwestycji? Ile trwal najkrotszy o ktorym slyszeliscie.

Prosze o wypowiadanie sie osob ktore chca pomoc


RE: Wasz staz w hyip'ach - Na 5tyk - 02-03-2017 10:12

3 tygodnie - straciłem 5$ hihi


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 02-03-2017 10:24

Pierwszy hyip i akurat zamkneli Big Grin?


RE: Wasz staz w hyip'ach - osk4rr - 02-03-2017 14:39

W revshare działam prawie 3 lata, w hyipa czasem coś wrzucę. Jeszcze na niczym nie straciłem $, zawsze wychodziłem na plus lub na zero więc jest dobrze Smile
Ile firm padlo? Łooo kto by to zliczył większości to już pewnie nie pamiętam ;p
Najkrótsze hyipy jakie pamietam trwały 2 dni.

Na twoim miejscu dalbym sobie spokoj z hyipami a zainteresowal sie revshare ale to tylko moja sugestia. Jak masz jeszcze jakies pytania to wal smialo nawet na priv Big Grin


RE: Wasz staz w hyip'ach - Wegen - 02-03-2017 17:18

Próbuje swoich sił od mniej niż miesiąca jestem na plusie jakieś 100pln na razie. Jak chcesz zacząć i potrzebujesz jakiegoś programu na początek to pisz do mnie na priv wszystko ci wytłumaczę Big Grin


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 02-03-2017 18:12

Jak narazie zarejstrowalem sie w skyllexie i forexstyle z tego drugiego jeszcze nikt nie wyplacal wiec poczekam na opinie. Chce wrzucic do trzech roznych. Mniejsze prawdopodobienstwo utopienia kasy.


RE: Wasz staz w hyip'ach - Wegen - 02-03-2017 20:49

(02-03-2017 18:12)Majkel47 napisał(a):  Jak narazie zarejstrowalem sie w skyllexie i forexstyle z tego drugiego jeszcze nikt nie wyplacal wiec poczekam na opinie. Chce wrzucic do trzech roznych. Mniejsze prawdopodobienstwo utopienia kasy.

Fachowo to się nazywa dywersyfikacją. Mogę ci polecić X-Binary w którym sam jestem. Wpłaciłem 10$ a teraz dziennie wypłacam po 5 Big Grin jak coś to pw


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 02-03-2017 21:09

(02-03-2017 20:49)Wegen napisał(a):  
(02-03-2017 18:12)Majkel47 napisał(a):  Jak narazie zarejstrowalem sie w skyllexie i forexstyle z tego drugiego jeszcze nikt nie wyplacal wiec poczekam na opinie. Chce wrzucic do trzech roznych. Mniejsze prawdopodobienstwo utopienia kasy.

Fachowo to się nazywa dywersyfikacją. Mogę ci polecić X-Binary w którym sam jestem. Wpłaciłem 10$ a teraz dziennie wypłacam po 5 Big Grin jak coś to pw

Priv


RE: Wasz staz w hyip'ach - osk4rr - 02-03-2017 21:34

(02-03-2017 18:12)Majkel47 napisał(a):  Jak narazie zarejstrowalem sie w skyllexie i forexstyle z tego drugiego jeszcze nikt nie wyplacal wiec poczekam na opinie. Chce wrzucic do trzech roznych. Mniejsze prawdopodobienstwo utopienia kasy.

Dywersyfikacja ma swoje plusy i minusy. Ja nie jestem jej zwolennikiem Smile


RE: Wasz staz w hyip'ach - Majkel47 - 02-03-2017 21:36

No ale jedynym minusem inwestycji w hyip jest mozliwosc straty. Duze prawdopodobienstwo ze jeden padnie. Ale zeby padly trzy w tym samym miesiacu juz dosc male. Inwestujac w trzy 30dniowe tyle samo. Nawet przy zamknieciu jednego jestesmy na zero a nie na minus.