Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac (/Temat-Poszukuje-5-osob-chetnych-zarabiac-144923)



Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - m1kie - 02-03-2017 02:05

Witam, tytul moze troche dziwic, niestety nie wiedzialem jak to moge lepiej napisac.

Poszukuje 5 chetnych osob, ktore chca zarobic przez internet, nie ma zadnych wplat wlasnych, nie jest to reflinkowanie wam.

Wymogi

- Zmienne IP
- Dostepnosc czasowa ( kiedy tylko chcecie, jest 3 w nocy i chcecie sobie dorobic? Zaden problem)
- Bycie osoba dorosla ( warunek niekonieczny aczkolwiek potrzebny - chociazby do tego ze wyplaty beda na konta bankowe oraz powinno sie z nich rozliczac PITem - dochod dodatkowy)
- Uczciwosc ( nie szanuje osob, ktora chca wyrolowac - takie szybko koncza ze mna wspolprace)
- Troszke oleju w glowie


Co oferuje?

-Dorobienie od 10 do nawet 100 zlotych dziennie.
- Wyplaty 4x w miesiacu ~
- Panel dostepny 24/7 - Robisz kiedy chcesz - zarabiasz ile robisz
- Nie musisz wykonywac pracy codziennie ( chociaz napewno zmniejszy to Twoje zarobki )


Oferuje kompleksowe wytlumaczenie zasad, jakie obowiazuja na stronie zarobkowej.

Dlaczego tylko 5 osob? Proste, nie ogarne wiecej osob na raz, a nie chce tez tego zlecac innym, ktorzy u mnie pracuja.

Nie podaje wszystkiego na tacy, tylko te 5 osob dowie sie o co chodzi, w miare ich wtajemniczenia bede zapewne przyjmowal nowe osoby az do zaspokojenia potrzeb serwisu.


Od siebie moge dodac ze praca jest latwa, intuicyjna i nawet 10 letnie dziecko mogloby ja wykonywac. Wszystko jest wytlumaczone. Ja jestem do dyspozycji okolo 15h na dzien z wylaczeniem jakichs imprez, spania czy uczelni.

Z doswiadcznia wiem ze w tym "zawodzie" pozostaja osoby z trudna sytuacja finansowa nizeli tacy, ktorzy chca sobie cos dorobic. Praca jest trywialnie prosta co za tym idzie zarobki liczone na "roboczo-godziny" nie powalaja, ale przy kilku trikach mozna wszystko ustawic zeby "latalo" samo Smile

Podania prosze pisac na PW, powiedziec cos o sobie, dlaczego szukacie zarobku przez internet, ile dziennie mielibyscie czasu na to, czy sytuacja finanowa zmusza was do podjecia takich krokow. Osoby z ciezsza sytuacja beda mialy pierwszenstwo. 90% osob u mnie podzialo sie wlasnie z powodu niesplaconych rat kredytu, czy przez zycie "do 10-tego". Ktos ponad 2 lata temu pomogl mi wyjsc z opresji tym sposobem i obiecalem ze rowniez ja bede pomagal w miare mozliwosci.

Nie zapomniec o podaniu nicku skype!!

Wstepnie mozemy sie umowic na 02.03 o godzinie 20~ na skype, jezeli bedzie odpowiednia ilosc chetnych.

Jezeli Administracja sie tym zainteresuje to jak najbardziej mozliwe jest dodanie admina i wyjasnienie mu dokladniej na czym to polega w celu potwierdzenia moich slow, nie mam nic do ukrycia oczywisice w waskim gronie, duza liczba osob w malym czasie zniszczylaby caly "system"


Pozdrawiam!


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - Micpru78 - 02-03-2017 14:21

Polecam Smile zarabiam u M1kie i jest spoko chłopak i co najważniejsze uczciwy Smile


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - mahuzz - 02-03-2017 14:30

Może napisz, czy to są taski, czy jakiś program afiliacyjny, może resell, a może jakaś piramida?
Pozdro


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - Kapka - 02-03-2017 14:37

Moge szegoly na pw?


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - Olszi - 02-03-2017 16:40

Też polecam kolegę Wink


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - dawidxd11 - 02-03-2017 16:54

Szczegóły na PW Smile


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - Wojtek574 - 02-03-2017 19:22

Coś czuje że na 80% jest to revshare


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - m1kie - 02-03-2017 20:15

Prosze admina o zamkniecie tematu, 5 osob sie zglosilo, niestety nie starczy mi czasu na to, zeby wsystkim objasnic to na raz. Osoby chetne moga pisac jescze na PW, pogrupuje was i odezwe sie w odpowiednim czasie.

Nie jest to revshare, nie jest to piramida, nie wkladacie wlasnych pieniedzy. Jedynie wlasna prace.

Nie odpisuje na wiadomosci w temacie typu prosze o PW. Napiszcie PW do mnie wtedy odpisze, tak jak napisalem to w pierwszym poscie Smile


RE: Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - nitram - 02-03-2017 20:53

Ja z ciekawości, jak chcesz możesz mi napisać co to jest?

i zamykamy temat.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Poszukuje 5 osob chetnych zarabiac - Hybrid1990 - 06-03-2017 08:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.