Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie (/Temat-Zbior-rzeczy-ktore-mozna-wykorzystac-na-VPS-ie-144904)

Strony: 1 2


Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - Anett1990 - 01-03-2017 20:40

Witam Wink utworzylam ten temat z mysla o wielu osobach ktore zastanawiaja sie jak mozna dobrze wykorzystac VPS aby chociaz w polowie zwrocic za niego koszty bez wiekszego wysilku a dodatkowo jak najbardziej wykorzystac go w celach zarobkowych aby wyjsc na +. Chcialabym abyscie dawali tutaj swoje najrozniejsze pomysly, zaczynam sie uczyc i potrzebna mi pomoc z tym troche Tongue jak na teraz wymyslilam sama takie rzeczy jak:

1. Programy w ktorych zbieramy punkty ktore pozniej mozemy wykorzystac np: hitleap, addmefast, utubeviews + pewnie jest jeszcze kilka innych o ktorych nie wiem Big Grin

2. Z innej perspektywy mozemy rowniez oszczedzic kilka zlotych jesli posiadamy wlasna strone ktora pozycjonujemy poprzez seo i tak dalej i nie chcemy wydawac kilku zl aby powiekszyc liczbe slow kluczowych ktore mozemy sprawdzic: serpyou, seo-stat daja po 20 slow kluczowych za darmo na koncie, a wiec mamy 40 slow kluczowych za darmo poniewaz mozemy utworzyc 2 kolejne konta na innym ip i na tym mysle kilka zl miesiecznie sie zwraca bo nie musimy wydawac ich na to aby zwiekszyc limity slow kluczowych na koncie

3. Wykorzystac moc obliczeniowa karty graficznej do kopania kryptowalut? Nie wiem ile jest w stanie wykopac miesiecznie przez 24/7 taka karta graficzna np 3gb, ale moze faktycznie przez miesiac te kilka zl sie zwroci (zwlaszcza ze nic nie musimy z tym robic - aczkolwiek pewnie bardzo obciaza to serwer i ciezko z niego wtedy korzystac wiec moze to nienajlepszy pomysl)


Pewnie jeszcze znajda sie jakies ciekawe pomysly dlatego prosilabym o pozytywne komentarze i ogarniete pomysly co by sprobowac chociaz zwrocic inwestycje Tongue


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - xOceanFirex - 01-03-2017 20:53

kryptowaluty na VPS ?
Zapomnij ... Serwery raczej mają skromna moc kart graficznych a to na nich się kopie.

Zawsze można bawić się w reupload z torrentow na serwisy typu openload. Z doświadczenia wiem ze dobrze się na tym wychodzi.


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - Anett1990 - 01-03-2017 21:03

Hm rozumiem dzieki za odpowiedz a moglbys rozwinac swoj pomysl o tym reuploadzie?


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - xOceanFirex - 01-03-2017 23:15

Ściągasz za pomocą torrentow popularne pliki i wrzucasz na hostingi PPD, a następnie publikuje na warezach.


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - e_Work - 01-03-2017 23:18

(01-03-2017 23:15)xOceanFirex napisał(a):  Ściągasz za pomocą torrentow popularne pliki i wrzucasz na hostingi PPD, a następnie publikuje na warezach.

Bardzo fajny sposob.


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - Maro - 01-03-2017 23:19

1. otohits, http://www.websyndic.com

Ja także "automatyzuje" adiphy na vpsie


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - Anett1990 - 02-03-2017 05:26

Hm to ciekawe pomysly jest jakis program do ktorego mozemy uploadowac te warezy :-P? Zbierajac punkty z tych wszystkich 4 serwisow przez miesiac napewno pozwoli zaoszczedzic z 15zl na promocje jesli sie tym zajmujemy a jesli nie to mozna sprzedac na forum Smile


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - Pmxq - 08-03-2017 13:16

Cytat:Wykorzystac moc obliczeniowa karty graficznej do kopania kryptowalut? Nie wiem ile jest w stanie wykopac miesiecznie przez 24/7 taka karta graficzna np 3gb, ale moze faktycznie przez miesiac te kilka zl sie zwroci (zwlaszcza ze nic nie musimy z tym robic - aczkolwiek pewnie bardzo obciaza to serwer i ciezko z niego wtedy korzystac wiec moze to nienajlepszy pomysl)

VPSY zazwyczaj nie mają dedykowanych kart graficznych, a na integrze nic nie wykopie Smile Jedyna opcja to mining CPU - są coiny, które można kopać mocą obliczeniową cpu, z tym że takie kopanie mocno obciąży cały vps i nie będzie raczej zdatny do normalnego użytku.
Chyba że ustawi się intensywność kopanego algorytmu na jakieś 50-60% - wtedy to (może) ma prawo jakoś funkcjonować Smile


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - ged321 - 08-03-2017 17:28

Postawić serwer TS można na VPS Smile


RE: Zbior rzeczy ktore mozna wykorzystac na VPS'ie - DzejkobPL - 09-03-2017 07:30

Zainstalować np. Nextcloud i backupowac ważne pliki. Smile

Wysłane z mojego X5 przy użyciu Tapatalka