Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy hosting stron www na start. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowy hosting stron www na start. (/Temat-Darmowy-hosting-stron-www-na-start-144857)

Strony: 1 2


Darmowy hosting stron www na start. - Azir - 28-02-2017 15:12

Witam. Ostatnio zainteresowało mnie zakładanie stron internetowych. Chciałbym na próbę stworzyć stronę (darmową, najlepiej z domeną .eu, .com etc.)
Chciałbym stworzyć coś na wzór tego typu strony: https://www.freesteamkeys.me/
Mianowicie, jakiś obrazek na górze strony i tematy, posty (zwał jak zwał) które pojawiają się pod obrazkiem/logo tak jak na ww. stronie.
Ktoś zna taki hosting? Oczywiście chciałbym aby strona mogła działać, nie żeby był to tylko "program" do stworzenia strony i tyle.


RE: Darmowy hosting stron www na start. - Damian0820 - 28-02-2017 15:15

Hosting nie ma nic do wygladu strony. Bierz byle jaki (najlepiej platny, z darmowych jedynie webhost chyba), wordpress z odpowiednim szablonem i jedziesz. Domene mozesz wziac prawie wszedzie na rok za darmo, ale licz sie z tym ze potem sa drogie odnowienia.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: Darmowy hosting stron www na start. - Gremquen - 28-02-2017 15:26

Zainteresowalo Cie tworzenie stron czy po prostu znalazłeś jakąś niszę i chcesz do niej postawić stronę nie mając podstawowej wiedzy ?
Bo jeśli to pierwsze to pewnie wiedziałbyś jak działa hosting, domena.
Hosting to jest inaczej serwer/dysk na którym trzymasz pliki swojej strony.
Domena to inaczej adres strony, gdyby nie ona to musiałbyś wpisywać w przeglądarce adres IP serwera (czyli np 100.100.100.100).
A to że chcesz mieć tam obrazek, napis itp to już kwestia kodu w plikach.


RE: Darmowy hosting stron www na start. - Vanil - 03-03-2017 11:15

nie opłaca się brać za darmo domen bo później kwestia odnowienia ich jest zazwyczaj 2x droższa niż innych za które zapłacisz 10zł, te 10zł za domene na rok to nic. Polecam na cba.pl jeśli jesteś nowy, kupisz tam domene a panel administracyjny jest tak prosty że obsłuży go każdy przedszkolak, domena sama się podpina pod hosting cba i nic nie musisz robić, jest instalator różnych cmsow takich jak np. wordpress który chyba będzie najepszy do takiej tematyki a poradników do wordpressa i tworzenia w nim stron jest multum, jest to dość prosty cms.


RE: Darmowy hosting stron www na start. - mariusz909 - 03-03-2017 11:32

Polecam 5v.pl, 7m.pl lub cba.pl


RE: Darmowy hosting stron www na start. - hento - 03-04-2017 15:18

Żaden darmowy hosting - to się kończy zawsze problemami. Serwer powinien mieć odpowiednie parametry. Strony pod ludzi nie stawia się przecież na darmowej usłudze, bo jaki tutaj cel, co?


RE: Darmowy hosting stron www na start. - helix - 21-04-2017 13:30

A mam stronę w webhost zrobioną i darmowy hosting w cba i jak to zrobić proszę o pomoc.


RE: Darmowy hosting stron www na start. - Sanczo96 - 21-04-2017 13:45

Polecam z darmowych CT8.pl aktualne chyba jeden z lepszych na rynku.

(21-04-2017 13:30)helix napisał(a):  A mam stronę w webhost zrobioną i darmowy hosting w cba i jak to zrobić proszę o pomoc.

Jeśli potrzebujesz pomocy ze stroną to mogę Ci pomóc.
Odezwij się na PW.


RE: Darmowy hosting stron www na start. - pawel9990 - 17-05-2017 12:03

Poszukiwałem dość długo darmowego hostingu, bo chodziło mi o dobrą ofertę, pomimo, że to darmowy hosting Smile
Ale muszę się pochwalić, że znalazłem naprawdę dobry darmowy hosting bez reklam - 5v.pl z którego jestem mega zadowolony, za darmo mam 10GB na stronęSmile


RE: Darmowy hosting stron www na start. - helix - 27-05-2017 15:18

mnie interesuje darmowy hosting z ftp gdzie mogę się połączyć w filezilla