Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com (/Temat-Propozycje-miejsc-na-3-ZLOT-Zarabiam-com-144818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 20-03-2017 22:01

@[nitram]
@[MaLiN]
@[DDK]
@[Mauorycy]
@[jarunioo7]
@[michal86ole]
@[Liromir]
@[kubaszekr38]
@[PawelC]
@[Sznurek11]
@[matii1111111]
@[mysc]
@[loryn222]
@[Scoobyx]
@[Ciastek]
@[Kaspirek]

oznaczam część osób która była ostatnio - jeśli ktoś jest zainteresowany samym zlotem i ma jakieś opinie na temat proponowanej miejscówki to zapraszam do dyskusji Smile


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - MaLiN - 20-03-2017 22:54

[Obrazek: comment_TFg6X3PgyVwU3uckeUxqPTqSb5OaF2Vb.jpg]
Z pewnością lepsze takie miejsce, bo już część osób była, więc wiadomo co i jak. Problem z dojazdem, ale sądzę że po drodze spokojnie ktoś kogoś będzie mógł zabrać.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Equalibrium - 20-03-2017 23:15

Jesli ktoś by preferował PKP to stacja docelowa Kędzierzyn-Koźle, a potem pewnie ktoś by sie znalazł zeby odebrać podróżnych Smile


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Mauorycy - 21-03-2017 00:34

Nie ma się do czego przyjebać Smile No może poza nazwą miejscowości xD Januszkowice - jak wypali to zróbmy jakąś imprezę tematyczną...Ludzie się bawią w jakieś motywy z lat 50, 60, 90, przebierzmy się za:
[Obrazek: comment_EQnWBEEjPlo5YaKMizx4lC53fkhPnIcQ.jpg]
W sumie to nie będę musiał się nawet przebierać Big Grin


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - nitram - 21-03-2017 00:55

Torby z żabki nie mam ale z biedronki mogę nawet dwie zabrać skarpetki i klapki bez problemu nawet białe ogarnę Smile jestem za . A wracając do tematu obie opcje są ok januszkowice przebijają luksusem. Mogę jechać tam drugi raz i trzeci i kolejny. Admin kupuj cały ten ośrodek, zrobimy tam naszą bazę Tongue
Ja bym te januszkowice zarezerwował wstępnie z 5-10 domków zaliczkę pewnie z 100-200 zł bedą chcieli a jak jakimś magicznym cudem gdzieś cos lepszego sie znajdzie to zrezygnujemy z tego.

P.S. Delfiny też są fajne Smile


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - michal86ole - 21-03-2017 06:46

Jak są terminy to niema się co zastanawiać, tylko brać impreza


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 21-03-2017 07:17

(21-03-2017 00:34)Mauorycy napisał(a):  Nie ma się do czego przyjebać Smile No może poza nazwą miejscowości xD Januszkowice - jak wypali to zróbmy jakąś imprezę tematyczną...Ludzie się bawią w jakieś motywy z lat 50, 60, 90, przebierzmy się za:
[Obrazek: comment_EQnWBEEjPlo5YaKMizx4lC53fkhPnIcQ.jpg]
W sumie to nie będę musiał się nawet przebierać Big Grin

Januszkowice dla Januszów biznesu, o co ty się dopi$#%alasz?Big Grin

(21-03-2017 00:55)nitram napisał(a):  Torby z żabki nie mam ale z biedronki mogę nawet dwie zabrać skarpetki i klapki bez problemu nawet białe ogarnę Smile jestem za . A wracając do tematu obie opcje są ok januszkowice przebijają luksusem. Mogę jechać tam drugi raz i trzeci i kolejny. Admin kupuj cały ten ośrodek, zrobimy tam naszą bazę Tongue
Ja bym te januszkowice zarezerwował wstępnie z 5-10 domków zaliczkę pewnie z 100-200 zł bedą chcieli a jak jakimś magicznym cudem gdzieś cos lepszego sie znajdzie to zrezygnujemy z tego.

P.S. Delfiny też są fajne Smile

wolne żarty Big Grin 50% ceny to zaliczka Tongue więc i tak z półtorej k trzeba im wystawić na rezerwacje za takie 40 osób.~
dobra to będę dzwonił i się interesował.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Liromir - 21-03-2017 10:07

bier 2 noce!

[Obrazek: 567e57f0b22c.jpg]


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - DDK - 21-03-2017 11:42

Dwie noce bierz w wiosce na zlot Januszy biznesu Lol

[Obrazek: jedziemy-tam-300x197.jpg]


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 21-03-2017 16:59

Jako Janusz biznesu załatwiłem rabat - dam znać później Big Grin