Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com (/Temat-Propozycje-miejsc-na-3-ZLOT-Zarabiam-com-144818)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - otobet - 12-03-2017 13:30

Byłem z 4 lub raz 5 razy w Skorzęcinie w ostatnich latach i cały ogromny ośrodek bardzo spoko. Niestety z czasem moim zdaniem sporo stracił. Teraz właściciele nastawiają się tam głównie na rodziny z dziećmi, bardzo rzadko trafi sie ktoś kto chce wynająć domki zorganizowanej grupie. Wynika to zapewne z licznych przygód. Druga sprawa że bardzo niechętnie wynajmują domki na weekend czy 3 lub 4 dni. Wolą po prostu wynająć na cały tydzień i mają zarobek za każdy dzień a tak to ciężko kogoś im będzie znaleść na pozostałe 2, 3 dni.


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 13-03-2017 14:37

Dzwoniłem dziś do kilku ośrodków w skorzęcinie i to co @[otobet] napisał to niestety fakt - i nawet nie wspominałem im o "GRUPIE" - tylko zapytałem o dostępność i na mniej niż tydzień w ogóle nie wynajmują - więc tą miejscówkę chyba będziemy musieli skreślić.

Ktoś jeszcze jakieś godne polecenia miejsca zna?


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - WhiteNigga - 13-03-2017 16:55

Zielona Góra - Heaven


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - michal86ole - 13-03-2017 17:47

Tam gdzie odbywał się II zlot, tylko byś te domki z wyższym standardem zarezerwował Jerk2


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Miedziany - 13-03-2017 20:18

(13-03-2017 16:55)WhiteNigga napisał(a):  Zielona Góra - Heaven

Leszno - Heaven 2


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - otobet - 14-03-2017 00:55

(13-03-2017 14:37)Admin napisał(a):  Dzwoniłem dziś do kilku ośrodków w skorzęcinie i to co @[otobet] napisał to niestety fakt - i nawet nie wspominałem im o "GRUPIE" - tylko zapytałem o dostępność i na mniej niż tydzień w ogóle nie wynajmują - więc tą miejscówkę chyba będziemy musieli skreślić.

Ktoś jeszcze jakieś godne polecenia miejsca zna?

Gdzie szukałeś ? Na olx sporo różnych właścicieli daje ogłoszenia, trzeba po prostu próbować. Mi w tamtym roku udało sie utargować od środy do niedzieli w sierpniu z tym ze wtedy 15 to było święto i przekonałem właściciela ze w ten dzień raczej nikt nie będzie przyjeżdżał Tongue
Osrodek spoko, jak ktoś nie był to na pewno z raz chociaż polecam, boiska do nogi, kosza siatkówki, różne rowerki wodne, masa automatów, molo i wieczorem kilka miejsc z imprezami Smile


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - MaLiN - 14-03-2017 01:24

(13-03-2017 17:47)michal86ole napisał(a):  Tam gdzie odbywał się II zlot, tylko byś te domki z wyższym standardem zarezerwował Jerk2

Raczej ciężko o to będzie Lol


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 14-03-2017 10:36

(14-03-2017 00:55)otobet napisał(a):  
(13-03-2017 14:37)Admin napisał(a):  Dzwoniłem dziś do kilku ośrodków w skorzęcinie i to co @[otobet] napisał to niestety fakt - i nawet nie wspominałem im o "GRUPIE" - tylko zapytałem o dostępność i na mniej niż tydzień w ogóle nie wynajmują - więc tą miejscówkę chyba będziemy musieli skreślić.

Ktoś jeszcze jakieś godne polecenia miejsca zna?

Gdzie szukałeś ? Na olx sporo różnych właścicieli daje ogłoszenia, trzeba po prostu próbować. Mi w tamtym roku udało sie utargować od środy do niedzieli w sierpniu z tym ze wtedy 15 to było święto i przekonałem właściciela ze w ten dzień raczej nikt nie będzie przyjeżdżał Tongue
Osrodek spoko, jak ktoś nie był to na pewno z raz chociaż polecam, boiska do nogi, kosza siatkówki, różne rowerki wodne, masa automatów, molo i wieczorem kilka miejsc z imprezami Smile

Nie ma znaczenia gdzie, parę zawsze "utargujesz" ale nie grupę powyżej 30 osób... zresztą Nasza elita byle gdzie spać nie będzie chciała Lol


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - DDK - 14-03-2017 10:44

(14-03-2017 10:36)Admin napisał(a):  
(14-03-2017 00:55)otobet napisał(a):  
(13-03-2017 14:37)Admin napisał(a):  Dzwoniłem dziś do kilku ośrodków w skorzęcinie i to co @[otobet] napisał to niestety fakt - i nawet nie wspominałem im o "GRUPIE" - tylko zapytałem o dostępność i na mniej niż tydzień w ogóle nie wynajmują - więc tą miejscówkę chyba będziemy musieli skreślić.

Ktoś jeszcze jakieś godne polecenia miejsca zna?

Gdzie szukałeś ? Na olx sporo różnych właścicieli daje ogłoszenia, trzeba po prostu próbować. Mi w tamtym roku udało sie utargować od środy do niedzieli w sierpniu z tym ze wtedy 15 to było święto i przekonałem właściciela ze w ten dzień raczej nikt nie będzie przyjeżdżał Tongue
Osrodek spoko, jak ktoś nie był to na pewno z raz chociaż polecam, boiska do nogi, kosza siatkówki, różne rowerki wodne, masa automatów, molo i wieczorem kilka miejsc z imprezami Smile

Nie ma znaczenia gdzie, parę zawsze "utargujesz" ale nie grupę powyżej 30 osób... zresztą Nasza elita byle gdzie spać nie będzie chciała Lol

Elyta to by chciała na jakie majorkie Jerk2

Takie coś znalazłem http://delfinimprezy.pl/


RE: Propozycje miejsc na 3 ZLOT Zarabiam.com - Admin - 15-03-2017 17:27

Zadzwoniłem tam gdzie Dedek proponował : http://delfinimprezy.pl/

mają domki 2/4 osobowe, jest jeziorko jakieś kajaki, wakeboarding, w zakresie grillowania to w zależności od pogody można lub nie można robić grilla - jeśli będzie susza to nie można bo to obok lasu jest.