Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomóż! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomóż! (/Temat-Pomoz-144815)



Pomóż! - ntzma - 27-02-2017 12:18

Witam, pomagam w udostępnieniu zbiórki kolegi, który chcę zmienić swoje życie! Proszę, wpłać kwotę jaką możesz wydać (nawet 1 zł wiele znaczy!) i/albo udostępnij zbiórkę dalej! Link do zbiórki na pomagam.pl: https://pomagam.pl/**************
Warto pomagać! Dobro zawsze wraca Smile


RE: Pomóż! - maniek250 - 27-02-2017 12:30

Twój kolega chce hajsu ? To niech sie weźmie za robote a nie za żebranie


RE: Pomóż! - Adriano42 - 27-02-2017 12:51

Nie może podjąć pracy bo wynagrodzenie z firmach za niskie i lepiej się opłaca brać alimenta. Okej, rozumiemy.

Zawsze może zapieprzać do roboty prywatnie... Won gdzieś na budowę czy do układania kostki. Żadna praca nie hańbi, a gdyby naprawdę potrzebował tej kasy już dawno by się wziął za jakąś robotę choćby przy jakichś zbiorach/ulotkach czy gdzieś indziej. A nie czekać na gotowe żeby ludzie dawali pieniążki za darmoche...


RE: Pomóż! - ntzma - 27-02-2017 12:51

@maniek250 Ty czytałeś w ogóle tę zbiórkę? Bo nie wydaje mi się.. Najlepiej napisać jakąś bzdurę..

@adriano42 a myślisz że co on robi w wolnych chwilach? a po resztą myślisz, że tak łatwo coś znaleźć tak sporadycznie na 1 lub 2 dni?


RE: Pomóż! - Adriano42 - 27-02-2017 12:59

(27-02-2017 12:51)ntzma napisał(a):  @maniek250 Ty czytałeś w ogóle tę zbiórkę? Bo nie wydaje mi się.. Najlepiej napisać jakąś bzdurę..

@adriano42 a myślisz że co on robi w wolnych chwilach? a po resztą myślisz, że tak łatwo coś znaleźć tak sporadycznie na 1 lub 2 dni?

Robi i robi, a pieniędzy nie widać facepalm

Poszedł na studia do tego do szkoły zaocznej. Co drugi tydzień ma tylko dwa dni wolne więc jak on chce w ogóle pracować. Chyba tylko ulotki dorywczo...

Życie jest takie, że czasem trzeba z czegoś zrezygnować - ludzi którym brakuje do chleba są setki, a nawet tysiące. Nikt mu nie wyłoży pieniążków ot tak.

"dlatego za uzbieraną sumę chcę zrealizować plan, który zamieni się w moją pracę z domu i pozwoli na zarabianie większej kwoty niż świadczenia które otrzymuje od państwa" bardzo ciekawy plan, tylko jakoś mało przekonujący...


RE: Pomóż! - maniek250 - 27-02-2017 13:00

@ntzma A no czytałem, i wyczytałem jakieś brednie gościa który liczy na darmowy hajs. Chłop sprawny fizycznie? Pracować może? To niech sie weźmie za robote. Każdy ma swoje problemy, tylko że normalni ludzie mają swój honor i nie biorą sie za żebranie.

A jeśli nie może pracować przez studia to niech rzuci studia... Proste


Pomóż! - yazir - 27-02-2017 13:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.