Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwa różne konta na jednym kompie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dwa różne konta na jednym kompie (/Temat-Dwa-rozne-konta-na-jednym-kompie-144789)



Dwa różne konta na jednym kompie - Saa - 26-02-2017 18:03

Witam,

Czy jeśli moja dziewczyna mamy 2 oddzielne konta, ale każdy loguje się na tym samym komputerze/IP/przeglądarce, to jest to zgodne z regulaminem FB ? Czy może jest to zbędne ryzyko i lepiej skasować jedno konto ?

Pozdrawiam


RE: Dwa różne konta na jednym kompie - seba274 - 26-02-2017 19:12

Jeśli są to realne konta to możecie, a jeśli fikcyjne to zależy tak na prawdę.
Ja aktualnie z jednego IP korzystam z 3 konta na fb. Raz wpadł mi ban na jednym koncie ale to pewnie przez spamowanie.


RE: Dwa różne konta na jednym kompie - Hopekk94 - 27-02-2017 22:49

na moim kompie uzywam okolo 5 kont i to 2 są realne 3 fejki . Myśle że chodzi jak używasz konta i ile jest ono zalogowane przez dzień . zauważylem że jesli na fejka nie logowalem sie dluzej niz tydzien to np dostawalem (czasem) bloka i chcieli sprawdzic znajomych itd Smile
Jeśli używasz fejka w sposob choc troche podobny do realnego konta to nic Ci nie grozi Smile
Ja moje fejki uzywam do pozyskiwania mejli i zapraszania znajomych do FP i dopuki za duzo na grupach nie spamuje to brak zagrozen dla konta Smile