Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) (/Temat-Kupie-zarejestrowana-karte-sim-najlepiej-Play-144784)



Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - Kacpersky12 - 26-02-2017 15:17

Jestem zainteresowany zakupem jednej karty Sim najlepiej z Play, aczkolwiek z innych sieci również może być. Proszę składać oferty pod postem albo na PW.

Pozdrawiam, Kacper Wink


RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - ged321 - 26-02-2017 15:37

Ile płacisz


RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - Kacpersky12 - 26-02-2017 15:46

A po ile sprzedajesz? Jerk2

Kurde, sam nie wiem ile zaoferować. Widziałem na olx jakiś czas temu od groma takich ogłoszeń za ok. 20zł, ale wydaje mi się, że administracja postanowiła zrobić porządek z tymi ogłoszeniami. Proponuję 20zł + przesyłka Smile


RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - staleczka134 - 26-02-2017 16:05

W playu zaplacisz 5 zl . Ale swoje dane.
Naiwni ci co sprzedadza tobie karte .


RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - Kacpersky12 - 26-02-2017 16:35

Nie mam 18 lat, więc prawnie nie mogę jeszcze używać telefonu. Sam bym się bał sprzedawać, aczkolwiek ja zamierzam tylko normalnie użytkować numer telefonu Smile


RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - aero2 - 26-02-2017 16:38

@[Kacpersky12]
Cytat:Numer może zostać zarejestrowany na osobę, która skończyła 13 lat – wymaga to pokazania paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli niepełnoletni użytkownik numeru pre-paid nie ma takich dokumentów, może zarejestrować numer z dokumentem dorosłego opiekuna prawnego. Numery używane przez osoby mające mniej niż 13 lat muszą zostać zarejestrowane na dorosłych.



RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - Kacpersky12 - 26-02-2017 17:11

O kurczę, to nie miałem pojęcia Smile Kiedyś zadzwonili do mnie z jakąś ofertą i powiedziałem, że jestem właścicielem numeru, ale jestem niepełnoletni i nie chcę korzystać z żadnych promocji itp. Na to Pani odpowiedziała, że skoro jestem nieletni to nie mogę używać/ być posiadaczem numeru. Najwyraźniej wprowadziła mnie w błąd. Drugim powodem jest to, że nie chcę rejestrować numeru na swoje dane. Zawsze dbam o swoja prywatność. Jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą karty chętnie zakupię.


RE: Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - izaw94 - 28-02-2017 00:41

Musisz być pełnoletni aby związać się jakąś umową. Gdybyś chciał wziąć MIX, abonament - owszem musisz mieć 18 lat. Aczkolwiek kartę zarejestrować możesz na siebie od 13 roku życia. Pozdro Smile


Kupie zarejestrowana karte sim (najlepiej Play) - Coristo - 04-10-2017 19:53

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.