Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche (/Temat-SkinBeast-czyli-jak-cierpliwi-dostaja-skiny-do-csgo-za-darmoche-144747)

Strony: 1 2


SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - Demonxus - 25-02-2017 16:50

Witam.

Temat o SkinBeast już powstał, ale widziałem, że wiele wytłumaczone tam nie było. Nie było tam też dowodu wypłaty ani jak dodatkowo można tam zarobić, więc myślę, że mój temat nie zostanie wyrzucony do kosza impreza.

Zacznijmy od początku.
Na wstępie powiem, że kokosów na tym się nie zarobi, no chyba, że ktoś serio chce i potrafi Huh
Od jakiegoś czasu istnieje taka aplikacja na telefony z androidem jak SkinBeast (link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.inscode.skinbeast&hl=pl ).
Zasady działania aplikacji są takie jak na innych apkach do zarabiania pieniędzy, tylko, że tu jest o wiele, wiele lepiej. Po zalogowaniu się przez konto Google na start możemy dostać darmowe punkty korzystając ze specjalnego kodu.

MÓJ KOD: 981AB27C

Z kodu nie musimy korzystać, no ale jeżeli chcemy dostać darmowe punkty to trzeba Tongue. Tych punktów, żeby was nie okłamać na start z kodu jest 50-100. Nie pamiętam dokładnie. (1000 pkt to 1 euro!!!)
W aplikacji możemy robić takie rzeczy jak oglądać reklamy za punkty(mało opłacalne) wypełniać ankiety, ściągać inne aplikacje za punkty i tak dalej.
Lecz kluczową rzeczą w tej aplikacji jest Daily check in!.
Codziennie możemy dostać 30 punktów, a wystarczy poświęcić 2-4 sekundy życia.
Ja uzbierałem już sobie 1 euro, nie wchodzę na tą aplikację codziennie, ponieważ zapominam ale działa. Kiedyś ta aplikacja miała problemy z wypłacaniem, lecz już to naprawili. Support odpowiada na pytania także jest OK.
Jest też coś takiego jak REFUND punktów w przypadku kiedy nie dostaliśmy przedmiotu lub był błąd, wtedy support ogarnia wszystko i punkty wracają na konto właściciela.
Skinów do wypłaty trochę jest, zarówno tych tanich jak i tych nieco droższych. Koszt tych skinów waha się między 0,2$ a 15$.
Zeby sprawdzić, czy wypłacanie działa wypłaciłem sobie Falchion Case, zdj pod spodem Lol.
[Obrazek: Skin_Beast.png]
Myślę, że temat dość treściwy, ładny i przejrzysty. Proszę nie usuwać xD.
Pytania? Proszę pisać w komentarzach Wink

"Cierpliwość – spryt tego, kto nie jest sprytny"

@edit - dostaje się 30 pkt


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - GPlayer - 25-02-2017 17:42

20 punktów to ile?

Jeżeli zarobki nie różnią się od aplikacji w których można normalne pieniądze zarobić to nie warto, bo skiny można nawet 30% taniej kupić.


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - Demonxus - 25-02-2017 18:14

(25-02-2017 17:42)GPlayer napisał(a):  20 punktów to ile?
Proszę czytać dokładnie Wink
(25-02-2017 17:42)GPlayer napisał(a):  Jeżeli zarobki nie różnią się od aplikacji w których można normalne pieniądze zarobić to nie warto, bo skiny można nawet 30% taniej kupić.
Możliwe, ale w aplikacjach do zarabiania prawdziwej kasy w większości nie masz czegoś takiego jak "Daily coins". Jedynymi przypadkami z jakimi się spotkałem to: WHAFF (tylko że tam dostajesz 1 cent a wypłata jest od 10 dolków Wink ) i jeszcze aplikacja coin pouch , lecz tu, aby wypłacic musimy wypełnić oferty za 750 pkt (1,5$), lecz trudno wypełniać te oferty


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - radmatuszewski - 25-02-2017 20:09

Przecież to nie opłacalne - w sensie ten Daily check in. 20 punktów dziennie to raptem 0.02 euro. 50 dni zanim się euro uzbiera.


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - Demonxus - 25-02-2017 20:22

(25-02-2017 20:09)radmatuszewski napisał(a):  Przecież to nie opłacalne - w sensie ten Daily check in. 20 punktów dziennie to raptem 0.02 euro. 50 dni zanim się euro uzbiera.

Są jeszcze inne oferty. Nie każdy od razu zarabia tysiące


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - PUSHON - 26-02-2017 14:27

[Obrazek: image.png]

Apka faktycznie działa. Na start dostałem 140 pkt, uzbieranie 1000 zajmuje tak naprawdę pół godziny, później nie ma za bardzo ofert.
Strona jak widać wypłacalna, ale 1000 pkt to na pewno nie 1 euro Tongue


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - Demonxus - 27-02-2017 22:57

(26-02-2017 14:27)PUSHON napisał(a):  [Obrazek: image.png]

Apka faktycznie działa. Na start dostałem 140 pkt, uzbieranie 1000 zajmuje tak naprawdę pół godziny, później nie ma za bardzo ofert.
Strona jak widać wypłacalna, ale 1000 pkt to na pewno nie 1 euro Tongue

Dało się? dało się xD
Szkopuł tkwi w tym, że strona chyba nie jest najlepsza w aktualizowaniu cen, ale sprawdzałem niektóre przedmioty, które kosztowały np 500 pkt na steam kosztowały po okol0 0,50 euro. Ale teraz tak patrzę, to chyba masz racje :/. Co to za skin sobie wypłaciłeś, bo ni ch*** nie mogę poznać Big Grin. Dzięki też, że użyłeś kodu Wink


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - PUSHON - 28-02-2017 02:33

[Obrazek: image.png]

Oferty zaczynają się powtarzać, z daily znowu ponad 100 pkt, także opłaca się co jakiś czas kliknąć i czekać Smile


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - K239TURBO - 28-02-2017 17:29

Da się tam wypłacać skrzynki lub skiny za 0.03 euro?


RE: SkinBeast-czyli jak cierpliwi dostają skiny do csgo za darmoche - Demonxus - 01-03-2017 00:50

Tak

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka