Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? (/Temat-Jak-skutecznie-zwiekszyc-liczbe-lajkow-normalnych-144717)



Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - zwierzaki - 24-02-2017 20:10

Witam, mam ciekawy fanpejdz na FB(tematyka humorystyczna), wlasciwie to tworze, pisze, jesli mozna to tak okreslic, aktualnie ok 1900 lajkow, a przy postach nawet do 150 polubień, ale tych lajków maksymalnie dziennie przybywa 40-50 na strone, nie jest to mega malo, ale tez nie jest to duzo, czasami nawet 10 czy 15... a posty często dodawane, ludzie komentuja- po 20-30 komentarzy na post, oznaczaja znajomych etc etc ale mimo wszystko nie moze strona zalapac takiego czegos zeby nagle uroslo po kilkaset lajkow w dzien czy cos, sa jakies dobre strony do przedstawienia swojej tworczosci szerszemu gronu? facebook to wiadome tez, ze ucina zasiegi i czasami jest 3x mniejszy odbior przy jakims poscie. Ludzie na priv czesto mi pisza, ze po prostu umieraja ze smiechu, ze zajebiste, ze mnie podziwiaja i wgl, ale i tak to sie nie przeklada na liczbe polubien, jest jakas metoda na skuteczne rozreklamowanie- jakies inne strony i w ogole? probowalem spam memami ktore sam robie(czesto duzo ludzi z tego wchodzilo) pod duzymi fanpejdzami na fb np bezuzyteczna, ale juz chyba maxymalna ilosc ludzi wciagnalem przez to.


RE: Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - Hopekk94 - 24-02-2017 20:52

Zapraszaj ludzi co polubili posty do polubienia fp


RE: Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - zwierzaki - 24-02-2017 23:25

na to bym nie wpadl... oczywiscie ze to robie Big Grin


RE: Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - makecash - 25-02-2017 02:05

napisz do podobnych fp czy nie zrobia s4s


mozesz tez podac na priv do siebie gg fb czy cos to pogadamy mam cos ciekawego warte sprobowania


RE: Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - zwierzaki - 25-02-2017 17:43

co to pisanie do innych fp..pisalem do na prawde wielu- duzo nie odpisywalo, kilka chcialo s4s, a mnie takie cos nie interesuje, pisze po prostu jak sie podoba z prosba udostepnienia, nie bede robil jakis gownainych s4s Big Grin


RE: Jak skutecznie zwiększyć liczbę lajków(normalnych)? - Saa - 26-02-2017 07:04

więc masz wyniki jakie masz...