Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Domena dwuznakowa - proszę o wycene - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Domena dwuznakowa - proszę o wycene (/Temat-Domena-dwuznakowa-prosze-o-wycene-144693)



Domena dwuznakowa - proszę o wycene - lolek95 - 24-02-2017 09:39

Domena to: 7i.pl


Ile może być warta? Smile


RE: Domena dwuznakowa - proszę o wycene - rachman - 24-02-2017 14:46

Z niczym mi się nie kojarzy więc 0. Musiałbyś znaleźć amatora akurat dla tej nazwy. Dla zwykłego użytkownika nie jest wyjątkowa. Nie różni się niczym od powiedzmy 4a Wink


RE: Domena dwuznakowa - proszę o wycene - Greywinter - 25-06-2017 18:59

Równe 0 serio? Chyba sam chcesz ją od niego kupić beka Wyciągniesz za nią conajmniej 1000 i z zaznaczeniem "conajmniej" Ponieważ domen 2- znakowych na rynku Polskim jest coraz mniej i ich wartość będzie rosła tak samo jak na rynku światowym, na dodatek Twoja domena ma liczbę 7 oraz nie jest IDN. Co jeszcze bardziej zwiększa jej wartość.


RE: Domena dwuznakowa - proszę o wycene - rachman - 25-06-2017 20:32

Cytat:Równe 0 serio? Chyba sam chcesz ją od niego kupić
Nie, nie chcę. Niepotrzebna mi taka (chyba żebym nagle założył firmę o nazwie 7i Jerk)więc dla mnie jest bezwartościowa.


RE: Domena dwuznakowa - proszę o wycene - Pablo1878 - 25-06-2017 20:34

Mi się skojarzyło z procesorem intel i7 Smile


RE: Domena dwuznakowa - proszę o wycene - rachman - 25-06-2017 20:36

No tak. Pomysł dobry ale proces mieć z microsromem to nieprzyjemna bajka Wink Domena nie powinna być wykorzystywana do promocji ich procków bo na bank sie dowalą.


RE: Domena dwuznakowa - proszę o wycene - Captain - 26-06-2017 08:25

Domeny zawsze są warte tyle ile kupujący będzie chciał za nie dać. W praktyce wygląda to tak, że albo masz duże szczeście i znajdziesz kogoś kto potrzebuje akurat konkretnie takiej domeny do swojej strony internetowej, albo (w zdecydowanej większości przypadków) możesz trzymac domene latami i nikt Ci nie da za nią nawet 10zł.
Dlatego też handel domenami jest raczej mało opłacalny.


Domena dwuznakowa - proszę o wycene - Vasaki - 17-02-2018 08:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.