Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przychody pasywne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Przychody pasywne (/Temat-Przychody-pasywne-144647)

Strony: 1 2


Przychody pasywne - sheko12 - 23-02-2017 12:09

Cześć,
Na czym według was można zbudować przychód pasywny, za pomocą jakiego programu, systemu itd? Big Grin

Zarabiam w necie czasami, ale jestem nieco z irytowany tym, że wydaje ją a musze pracować ciągle, by ją mieć, taki wyścig za pieniędzmi.

Poza revszerami, swoimi stronami WWW, macie jakis pomysł?
PS bloga juz buduje powoli, tak więc kwestia czasu.

Pracuje na etacie, a mi juz nie chce z tymi prymitywami na produkcji, jestem po zawodowce więc troche słabo na etat Big Grin
Ostatnimi czasy nieco się opóźniłem z internetem, go zbyt bardzo przywiązałem się do etatu i jakoś tak miałem to w dupie, aczkolwiek liznąłem tego tematu trochę, trzeba wrócić Tongue


RE: Przychody pasywne - krystianobux - 23-02-2017 12:29

Suby/Premium - Poszukaj swojej niszy, stwórz stronę + lp dla lepszej konwersji i pozycjonuj ją - powtarzaj w kółko = dużo pieniążków zarabianych pasywnie.Smile


RE: Przychody pasywne - rachman - 23-02-2017 12:58

Można inwestować ale to niesie ryzyko. W sieci pasywny dochód to zazwyczaj opiera się na łapaniu sobie poleconych - niech zapierdzielają na nasze konto albo na tradycyjnej formie budowania biznesu - tworzysz stronę/blog/sklep i działasz. Po czasie masz dochód pasywny (choć nie do końca bo działać trzeba - trzeba pilnować, reklamować, działać SEO itd.)
Całkiem pasywnego dochodu raczej ciężko znaleźć. Nawet jak znajdziesz to dana firma może zamknąć działalność, paść, zescamić się - dlatego nawet jak zbudujesz pasywkę to warto budować coś dodatkowego... także praca nigdy się nie kończy Wink


RE: Przychody pasywne - mariomax - 23-02-2017 13:18

Pasywnie możesz zarabiać w HYIP , tylko wiąże się to z ryzykiem . Inwestujesz pieniądze i masz zysk nic nie robiąc nawet 50 % .
Ryzyko minimalizujesz w ciagu 1-2 miesięcy wypłącając depozyt i dalej obracając zyskiem . Jeśli Cię to interesuje kilka HYIP masz w mojej sygnaturze - zawsze też możesz napisać na priv . Wink


RE: Przychody pasywne - WuJeKuBa - 23-02-2017 13:44

Raczej tutaj nie idź w Hyip'y, bo się to według mnie nie opłaca.. Zanim ci się zwróci, to trochę czasu zleci i co gorsza jeszcze padnie..

Już lepiej zająć się sub/premium SMS, programami affilacyjnymi, rejestracje w grach i inne, najlepiej na własnej stronie internetowej testować, jeśli tutaj chodzi ci o dochód pasywny.


RE: Przychody pasywne - hypocrisy - 23-02-2017 16:53

Warto się zainteresować siecią stron sprzedażowych, tzw mini-stron, bardzo fajnie opisał to na swoim blogu mysc: http://getpaid20.pl/praktycznie-o-zarabianiu/technika-sieci-stron-sprzedazowych-mini-stron/. Pracę wykonujesz w zasadzie raz, a przy większej ilości podlinkowanych wzajemnie stron maszynka sama się napędza, do tego promować/sprzedawać można w ten sposób praktycznie wszystko Smile

Do tego oczywiście zawsze w cenie jest zbieranie aktywnych bezpośrednich poleconych, ale w mojej opinii nie poprzez bezpośrednią reklamę konkretnych serwisów zarobkowych, tylko poprzez systematyczną budowę swojej listy mailingowej - na dłuższą metę znacznie bardziej wydajna opcja, przy dużej liście i dobrych mailach promocyjnych budowa pasywnych źródeł dochodu to niemalże formalność Smile


RE: Przychody pasywne - Makabrycy - 23-02-2017 17:12

dochód pasywny w necie to przede wszystkim baza danych - lista mailowa użytkowników którzy uważają Ciebie i twoje treści za wartościowe, dzięki temu możesz ich zachęcić do wejścia do programu inwestycyjnego, do sieci afiliacyjnej, bądź sprzedać cokolwiek im polecisz .. wysyłając mailing. Niestety a może stety na to trzeba zapracować. zaczynając od podstaw swój blog, treści, strony przechwytujące, gratisy itd.


RE: Przychody pasywne - rachman - 23-02-2017 19:14

Mini strony jak najbardziej ale to nie typowa pasywka. Jak nie będziesz działać pod SEO to strony zaczną spadać w serpach. Także pracować i tak trzeba w pewnym wymiarze. Mailing jest najlepszy ale tu już by działać polecając produkty/usługi trzeba zarejestrować bazę do GIODO i spełnić odpowiednie warunki bo bez tego może być różnie. Takie działania poza tym spełniają definicję działalności gospodarczej więc trzeba się liczyć z koniecznością rejestracji działalności gospodarczej. To tak na marginesie Wink Właściwie tylko inwestycje - które bywają ryzykowne - nie wymagają rejestracji DG...


RE: Przychody pasywne - Makabrycy - 24-02-2017 18:56

zarabianie w revsharach możesz spokojnie wrzucić do DG- espo z tego co wiem ma to zrobione . GIODO - niestety wymóg naszych czasów i chcąc nie chcąc trzeba ogarnąć ten temat ... jeśli ma być wszystko tak jak trzeba Smile


RE: Przychody pasywne - sheko12 - 25-02-2017 16:26

Bardzo Bardzo Dziękuję, oraz przepraszam za późny czas odpowiedzi. Nie mogłem niestety przez brak dostępu do internetu.

Zgodzę się, źle wyraziłem określenie"przychód pasywny", racja, takiego nie ma, taki nie istnieje, bo zawsze trzeba ingerować w jakiś projekt, aby to funkcjonowało, bo inaczej się rozleci.

GIODO mam zarejestrowane, mam papiery w biurku, rok temu prowadziłem stronę marketingową i trochę się bałem, i też to zrobiłem.

Reasumując, skupię się na własnym serwisie, aktualnie będę prowadził bloga, domene zarejestrowałem, WordPress stoi.
Jakieś "mini" typowe reklamówki, proste serwisy też w perspektywie czasu zaczną generować ruch i na siebie zarabiać przy zaangażowaniu oczywiście. Spojrze jeszcze na premium SMS, wydaje się spoko, chodź zawsze byłem przeciwny.

Generalnie samą kasą to nie chce żyć, blogiem, czy innym portalem mogę dotrzeć do ludzi, czyli przyjemne, z pożytecznym.
PS sieci inwestycyjne, też skupie na tym swoją uwagę lecz nie mam zbyt dużej gotówki, ktora mogę wyłożyć. Musze za coś też żyć.

Dziękuję Smile