Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadNow (/Forum-LeadNow-401)
+---- Wątek: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? (/Temat-FastLead-pl-a-Leadnow-pl-Ta-sama-firma-144636)

Strony: 1 2


FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - rousen - 22-02-2017 22:16

Piszecie że FastLead.pl a Leadnow.pl to konkurencyjne firmy, to dlaczego macie ten sam adres korespondencyjny ?

Przykład na FastLead.pl

iCommerce sp. z o.o. w organizacji
Starowiejska 41-43
81-363 Gdynia

Przykład na LeadNow.pl

Progressum sp. z o.o. w organizacji
Starowiejska 41-43
81-363 Gdynia


Zmienia się tylko nazwa firmy / organizacji.


Przecież leadnow.pl a fastlead.pl to praktycznie klon. A twierdzicie że jesteście konkurencją , podejrzane Wink


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - mateusz68 - 22-02-2017 22:29

Osoby w supoorcie obu serwisów też te same są Smile


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - selfie - 22-02-2017 22:40

Już dawno o tym pisałem, a zapierali się że nie. Do tego duetu dodałbym Icash. Tak samo. Wydaje mi się, że grupa ludzi postanowiła stworzyć 3 odrębne serwisy w różnych niszach tj. Suby, suby z odnowieniami, premium. Dodatkowo jak jeden serwis wprowadza nowość typu "wypłata w bitcoin" to za trzy tygodnie wprowadza to kolejny serwis i kolejny. Jestem tylko ciekawy czemu nie robią tego pod oficjalną banderą i nie przyznają tego.


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - loloisback - 23-02-2017 06:19

To są te dwa same serwisy każdy głupi o tym wie Big Grin


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - Slight - 23-02-2017 18:26

Być może znajomi, który każdy skupia się na swoim projekcie. A lokal na trzech, to zawsze taniej. Wink


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - Maciejoss20 - 25-02-2017 20:01

I jak im tu wierzyć, że nie ucinają leadów jak się wydało jak kłamią, że to nie ich serwis to widać goły okiem, że to praktycznie kopia w skali 1:1 statystyki mają identyczne.


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - krutek90 - 25-02-2017 20:07

Swego czasu, na czacie byłem zapewniany, że są to dwa różne serwisy.


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - aero2 - 25-02-2017 20:38

iCash też ma takie dane i co się czepiać, ważne że nie tną SMS premium, testowane osobiście.Smile


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - mahuzz - 26-02-2017 09:34

Pisałem do nich już jakiś czas temu, przed tym tematem, to mówili, że po prostu należą do tej samej spółki (albo coś takiego) i są to dwa konkurencyjne serwisy. Big Grin


RE: FastLead.pl a Leadnow.pl - Ta sama firma ? - szykiryki - 26-02-2017 10:08

Nie chce Wam burzyć teorii spiskowych, ale to mogą być różne serwisy (chociaż nawet jakby był jeden to co z tego?).

Mieszkam w Gdańsku i ten adres na starowiejskiej w gdyni to nie jakieś "biuro", to taka "przechowalnia" firm Atrium Smile. Sprawdzcie sobie w guglu jak wiele innych firm (kompletnie nie związanych z subami) ma taki sam adres!