Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? (/Temat-Jak-zrobic-w-wordpress-rozwijane-menu-144632)

Strony: 1 2


Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - helix - 22-02-2017 21:29

Jak zrobić w wordpress rozwijane menu z odnośnikami do stron.Niżej daje przykład .
[Obrazek: odno_niki.jpg]


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - precell - 22-02-2017 21:46

(22-02-2017 21:29)helix napisał(a):  Jak zrobić w wordpress rozwijane menu z odnośnikami do stron.Niżej daje przykład .
[Obrazek: odno_niki.jpg]

Kwestia odpowiedniego szablonu, jeśli szablon takiego nie obsługuje to musisz pokodzić w css :-)


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - helix - 23-02-2017 09:48

A to musze szukać gotowych szablonów bo pogodzić w CSS to trochę trudne jak na moje zdolności


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - kukiz87 - 23-02-2017 12:56

Nie spotkałem się jeszcze z szablonem aby tego nie obsługiwał

Dodajesz strony sobie , następnie dodajesz je do menu w opcji wygląd menu , i powienienes juz mieć zakładki na górze , i następnie robisz następną stronę i przypisujesz ją do tej która już jest w belce na górze , i tym sposobem Ci się rozwija i masz zakładki


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - marakesz - 23-02-2017 18:47

1. Logujesz się na kokpit.
2. zakładam, że masz już stworzone menu, jeśli nie to je tworzysz i ustawiasz miejsce jego wyświetlania. jeśli nie wiesz jak to zrobić zgooglaj na yt tutorial "how to create a menu in wordpress"
3. następnie po lewej WYGLĄD -> Menu -> wybierasz i dodajesz wcześniej utworzone strony -> chwytasz myszką daną zakładkę, która ma być elementem submenu i przesuwasz w prawo.
4. zapisujesz i masz ładne submenu
W załączniku screen który powinien Ci ułatwić robotę Smile
[Obrazek: image.jpg]


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - helix - 25-02-2017 16:41

Leci repucik żeby takich ludzi było jak najwięcej jak dla mnie i mieli cierpliwości dla takich osób i chcę zrobić stronę www pod darmową domenę i hosting i jestem zarejestrowany w cba.pl i w nazwa.pl.Proszę o pomoc


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - maniek250 - 25-02-2017 17:25

@up cba.pl to jeszcze istnieje ? odpuść to sobie i już lepiej postaw tą strone na hostingerze jak już musi być za darmo


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - Damian0820 - 25-02-2017 17:43

@up nie polecaj mu gówna. Hostinger nie wytrzyma 20 wejśćna stronę. Cba ma reklamy, ale jest w porządku i zawsze można je usunąć. Big Grin

A co do ciebie helix - najwyzsza pora nauczyc sie korzystac z google, albo wroc jak ukonczysz szkole podstawowa.


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - maniek250 - 25-02-2017 17:47

(25-02-2017 17:43)Damian0820 napisał(a):  Hostinger nie wytrzyma 20 wejśćna stronę.

Czyli w tym przypadku da rade Lol


RE: Jak zrobić w wordpress rozwijane menu? - helix - 26-02-2017 21:44

A strony zrobione w wordpressie pod jaką darmową domenę i hosting.I damian co o mnie tak źle piszesz , wy myślicie że jak ktoś coś umie samemu zrobić i druga nie umie to zaraz głupie i zbędne komentarze są od was.