Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpracowanie ostrzeżenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Odpracowanie ostrzeżenia (/Temat-Odpracowanie-ostrzezenia-144628)

Strony: 1 2


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - yazir - 23-02-2017 15:37

@[szymon1051] jako że Admin zwykle nie zniża się do rozmowy z userami to trudno jest mu zrozumieć o co Ci chodzi. Ale spokojnie, jako najgorszy moderator który dyskutuje via pw z userami którzy awanturują się o "niesłuszne warny" rozumiem Twoje nie do końca jasne pytanie.

Warna odrabiamy w całości tzn powiedzmy że masz kilka ostrzeżeń:
30% za zadawanie głupich pytań
40% za obrażanie Kiljana

Możesz w tym przypadku odrobić albo 30% i kasujemy pierwsze ostrzeżenie, albo 40% i kasujemy drugie ostrzeżenie. Jeśli odrobisz 20% to nie mamy jak edytować tego tak by zostawić np 10% z tego pierwszego ostrzeżenia. O ile coś takiego było by możliwe w przypadku ostrzeżenia które nigdy nie wygasa (kasując obecne i wstawiając nowe z mniejszymi %). To przy warnach czasowych coś takiego jest niemożliwe ze względu na ograniczenia silnika forum, ponieważ nie ustalimy dokładnie takiej samej długości ostrzeżenia.


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - szymon1051 - 23-02-2017 15:39

Mi właśnie chodzi o war nie wygasający, bo czasowych nie chce zbijać.
Czyli możecie mi zbić o np 10% jak mam 20% wara nie tymczasowego?


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - Admin - 23-02-2017 17:48

Czytanie ze zrozumieniem.... lvl expert impreza

Po co my to Yazir piszemy to ja nie wiem Big Grin