Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odpracowanie ostrzeżenia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Odpracowanie ostrzeżenia (/Temat-Odpracowanie-ostrzezenia-144628)

Strony: 1 2


Odpracowanie ostrzeżenia - szymon1051 - 22-02-2017 20:17

Mam np +2 punkty do ostrzeżenia, czy jest możliwość że za tam jakieś akcje admin/moderator da mi -1 punkty? Nie że anuluje ostrzeżenie tylko że da inne które to wcześniejsze pomniejszy lub zneutralizuje?


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - Admin - 22-02-2017 20:32

Po polsku proszę.


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - Hopekk94 - 22-02-2017 21:01

Kolega sie pyta czy istnieje mozliwosc wkupienia w łaski administracji poprzez zrobienie czegos dobrego na rzecz forum chyba


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - maniek250 - 22-02-2017 21:21

Nie wiem czy dobrze kumam tę czaczę ale chyba chodzi o http://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - szymon1051 - 22-02-2017 21:52

Chodzi mi czy mając np +2 punkt co daje 40% ostrzeżenia można zbić np do 20% przez to że admin/moderator da no naszego konta -1 punkt.

Da się częściowo odpracować ostrzeżenie, czyli mając np war co daje 40% odpracuje tylko 20%? Czy tylko całościowo się da czyli mam 40% to tylko i wyłącznie mogę odpracować 40%?


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - maniek250 - 22-02-2017 21:58

@[szymon1051] no przecież wstawiłem link jak odpracowac %
zresztą masz to w tym dziale przypięte


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - Admin - 22-02-2017 22:10

wszystko masz opisane w przedstawionym powyżej linku http://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - szymon1051 - 22-02-2017 22:41

1) Nie wiem dlaczego sądziłem że tamten temat jest zamknięty Smile. Dlatego stworzyłem ten, admin jak możesz to przenieś posty do tamtego.

2) Pytałem bo wnioskowałem o usunięcie iluś procent z wara i dostałem odp że ileś tam się może należeć i tyle. Nie dostałem tego zbicie procentów z ostrzeżenia i dzisiaj się przypomniałem i chyba dostałem. Między czasie miałem bana na pisanie Smile, za chat nie posty na forum. Admin jak wiadomo zapracowany, dlatego wolałem się na forum zapytać jak to wygląda. W tamtym temacie jest za jakie akcje można się starać o obniżenie ostrzeżenia i o ile.
Cytat:*Aby odpracowanie zostało zaliczone musisz odpracować sumę procentów równą wartości najmniejszego warna, nie ma możliwości odpracowania połowy czy części otrzymanego warna.
Ten wpis jest trochę nie jasny adminowi/moderatorowi zabrakło słowa chyba bo powinno być "najmniejszego otrzymanego wara". Jedna połowa wyklucza drugą połowę zdania bo najmniejszy war to 10% chyba, a ktoś ma np 20% to z pierwszej części wynika że może odpracować 10% a potem dalsza część która to wyklucza.
Nie wiem czy gdzieś się nie zgubiłem impreza.


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - Admin - 22-02-2017 23:32

Jak dla mnie twoje czytanie ze zrozumieniem stanowi tu problem bo cytowane przez Ciebie zdanie jest dla mnie w pełni jasne i mówi ze możesz odpracować najmniejszego otrzymanego Warna czyli jeśli masz 90% Warna a twoje warny to 20, 30 i 50% to aby zgłosić odpracowanie musisz wypracować conajmniej 20%. Przez lata nikt na ten podpunkt sie nir skarżył i dla każdego był zrozumiały. Mimo wszystko jeśli uważasz ze cos należy tam dodać np. "Otrzymanego" to chętnie wysłucham sugestii aktualizując ten wątek.


W kwestii mojego zapracowania nie wiem co masz na myśli bo na każde swoje pw dostawałeś po kilku, kilkunastu minutach odpowiedź w której napisałem Ci w skrócie to co powyżej.

W razie problemów służę pomocą.


RE: Odpracowanie ostrzeżenia - szymon1051 - 23-02-2017 15:24

Wiesz jak w prawie nie jest coś ściśle i jedno znacznie wyjaśnione to się biorą luki prawne, które prawnicy wykorzystują Smile.
Pisałem gdy miałem bana przez kontakt do Was a prawdopodobnie do Admina bo z kontaktu idzie chyba na e-mail, a wydaje mi się że moderatorzy nie mają do niego dostępu i odpowiedzi nie dostałem.