Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozyskiwanie like - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pozyskiwanie like (/Temat-Pozyskiwanie-like-144576)



Pozyskiwanie like - Vonsky - 21-02-2017 19:37

Witam serdecznie.
Mogłaby mi ktoś wyjaśnia jak ludzie którzy sprzedają like na allegro pozyskują tak dużą ilość polubien ?
Korzystają oni z serwisow takich jak amf ? Czy jak to wygląda ?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka


RE: Pozyskiwanie like - Maro - 21-02-2017 19:41

Ten co sprzedaje polskie like ma konta załażone i bota przez ktore automatycznie lajkuje Smile
Zautomatyzował robote teraz tylko hajs liczy


RE: Pozyskiwanie like - mahuzz - 21-02-2017 19:53

Jest kilka sposobów.

1. Strony exchangerowe, czyli m.in:
- addmefast
- like4like
- kingdomlikes
- youlikehits etc.

2. Phishing, czyli podszywanie się aby uzyskać informacje. W tym przypadku to np. konta facebookowe. Więcej tutaj.

3. Reselling - mnóstwo ludzi, szczególnie z zzagranicy, sprzedaje takie usługi niesamowicie tanio.

4. Aplikacje FB - tutaj nic więcej nie powiem - nie wiem jak się ma sprawa z apkami.

5. Tworzenie kont, automatyzacja (nie wydaje się, ale przy odrobinie znajomości i podstawowych umiejętności wychodzi bardzo tanio)

Pozdrawiam, mahuzz


RE: Pozyskiwanie like - Artur.M - 23-02-2017 10:36

Pamiętam, że kiedyś kupiłem lajki i 90% z nich była dana przy pomocy stron na facebooku. Ktoś zakłada fanpage o dowolnym imieniu i nazwisku, daje zdjęcie profilowe i lajkuje :-)


RE: Pozyskiwanie like - GaaraP - 22-03-2017 23:07

Boty.