Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuję sieci CPC z bottom layerem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Poszukuję sieci CPC z bottom layerem (/Temat-Poszukuje-sieci-CPC-z-bottom-layerem-144565)



Poszukuję sieci CPC z bottom layerem - Plemnik - 21-02-2017 18:41

Jak, w temacie. Poszukuję dobrej sieci, która ma w ofercie format dla wydawców bottom layer. Najlepiej niewielki wychodzący z prawej dolnej części okna przeglądarki.

Moja poprzednia sieć, która miała taki fajny niewielki layer zescamiła się. Więc szukam czegoś innego na jej miejsce.

Macie coś ciekawego do zaproponowania?


RE: Poszukuję sieci CPC z bottom layerem - musicfan - 22-02-2017 08:53

Clicksor.com


RE: Poszukuję sieci CPC z bottom layerem - Plemnik - 23-02-2017 08:18

Z tego co widzę to tam jest pup-under. A ja nie chcę wyskakującego nowego okna. No i nie widzę żadnego info czy są reklamy na rynek polski.

Widzę jednak, że adkontekst ma taki format reklamy.


RE: Poszukuję sieci CPC z bottom layerem - musicfan - 23-02-2017 12:33

a binlayer.com??? z tym że nie wiem jak z ich wypłacalnością


RE: Poszukuję sieci CPC z bottom layerem - Plemnik - 24-02-2017 05:18

No właśnie, podobno nie płacą. A reklamy są mocno agresywne.