Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku (/Temat-Aktualnie-najpopularniejsza-metoda-zarobku-144491)



Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku - Makey - 20-02-2017 13:12

Witajcie. Mam zamiar rozpocząć zarobek w sieci. Zwracam się do Was z kilkoma pytaniami, które niezwykle mnie nurtują Wink

  1. Która z metod zarobku (ppa, ppi, suby itd) przy niewielkiej inwestycji (jestem studentem Big Grin ) jest aktualnie najbardziej opłacalna?
  2. Czy wejście w świat zarobków w internecie jest bardzo trudne? Nie miałem z tym jakiejkolwiek styczności (może poza sprzedawaniem gier czy innych dóbr na allegro)?
  3. Jakieś rady, które pozwolą newbe dobrze rozpocząć poruszanie się w tym świecie?


Jestem osobą, której zaangażowania nie brak. Często jestem uparty bardziej od osła i nie ustępuję dopóki nie uda mi się osiągnąć postawionego celu.

Z góry dziękuję za rady Wink
Pozdrawiam, Makey Cool


RE: Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku - hypocrisy - 20-02-2017 17:48

1. Jeśli zamierzasz kierować ofertę głównie na Polskę, to zdecydowanie wybrałbym sms premium, w ppi instalacje z Polski mają śmiesznie małe stawki
2. Szczerze? Zależy od nastawienia i charakteru Smile Czytając forum na pewno natknąłeś się na mnóstwo wątków typu "jak zarobić, na czym zarobić, podajcie na czym zarabiacie" itp, pisane przez ludzi, którzy chcą zarobić dużo, szybko i najlepiej bez inwestycji i jakichkolwiek umiejętności, pracując przy tym nie więcej niż kilka minut dziennie. Jak łatwo się domyślić, takie osobniki prędzej rzucą to wszystko i wyjadą w Bieszczady niż cokolwiek zarobią. Natomiast jeśli, jak sam piszesz, zaangażowania Ci nie brak, możesz osiągnąć naprawdę wiele, bo w mojej subiektywnej ocenie zarabianie w internecie jest naprawdę łatwe i przyjemne, o ile masz pomysł, zapał do pracy, no i najważniejsze: czas i umiejętności (które oczywiście nabywasz działając). Oczywiście warto do tego dorzucić jeszcze sporą dawkę cierpliwości... Smile
3. Poczytaj poradniki i dzienniki pracy forumowiczów, to daje naprawdę wiele bo łatwo możesz podłapać trochę gotowych schematów, inspiracji i dobrych nawyków, tak ważnych w zarabianiu. I zapamiętaj chyba najważniejszą radę, która powinna być mantrą każdego earnera: najpierw skup się na grupie docelowej do której masz dostęp/do których chcesz dotrzeć, przeanalizuj ich potrzeby a dopiero potem zacznij tworzyć dla nich ofertę, nie na odwrót...Bo nawet najgenialniejsza nisza nie przyniesie Ci zarobków, jeśli nikt nie będzie wchodził na stronę Smile

W razie pytań możesz się odzywać na PW, postaram się pomóc Smile


RE: Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku - WojciechMatula - 21-02-2017 13:58

Myśle, że prędzej zarobisz jako freelancer, przynajmniej na początku. Odłożoną kasę możesz wtedy przeznaczać na oprogramowanie, testy, inwestycje w reklamy itd. Wejście w programy partnerskie "na zielono" jest dość trudne i wymaga sporo czasu i nakładów $$$.


RE: Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku - Madorax - 23-02-2017 15:41

Siemanko,

też jestem studentem, więc wiem, jakie myśli krążą po głowie i te marzenia o wielkich kwotach. Smile

1. Ja ostatnio zacząłem bawić się trochę walutą bitcoin, żałuję że nie odkryłem tego kilka lat temu, bo niektórzy z roku na rok dzięki temu stali się milionerami. Ja, jako nowy użytkownik obecnie zainwestowałem ok, 115 zł i po miesiącu co najmniej będę miał z tego 20%, czyli moim zdaniem nie jest źle. Wszystko zależy od tego, jakie kwoty się zainwestuje na początku
2. Nie jest to trudne, wystarczy trochę oczytania i prześledzenia dzienników innych. No i oczywiście jak napisałem wcześniej, dobrze jest mieć na początku jakiś kapitał, który można w coś włożyć, bez tego może być ciężko.
3. To co wyżej, przeglądać forum i porady ludzi, ale wszystko robić z głową i myśleć dwa razy. Wiadome, wizja dużych zysków w szybkim czasie czasami wyłącza logikę.

Pozdrawiam Smile


RE: Aktualnie najpopularniejsza metoda zarobku - AnnaKa - 25-02-2017 02:09

Jeżeli chciałbyś spróbować sił z premium sms możesz się do mnie odezwać (kontakt PW lub GG) a ja chętnie Tobie pomogę i porozmawiam z Tobą jak można zarobić. Jedyne co byś musiał zrobić to założyć konto na Lead.Network. Za samo założenie konta otrzymasz bonus na start w wysokości 10 PLN. Jeżeli masz trochę czasu i chęci zapraszam!