Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
StoneMan - złodziej [SPRAWA WYJASNIONA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: StoneMan - złodziej [SPRAWA WYJASNIONA] (/Temat-StoneMan-zlodziej-SPRAWA-WYJASNIONA-144476)

Strony: 1 2 3


RE: StoneMan - złodziej - helix - 22-02-2017 16:24

Dam skan paypal wieczorem


RE: StoneMan - złodziej - BuySellProfit - 22-02-2017 16:34

(22-02-2017 16:21)yazir napisał(a):  @[BuySellProfit] daj znać jak dostaniesz zwrot

@[helix] dowody


Pieniadze doszly, sprawa wyjasniona!

@[helix] ja?


RE: StoneMan - złodziej [SPRAWA WYJASNIONA] - StoneMan - 22-02-2017 16:39

Co do helixa , od kilku dni ustalilismy ze odsprzedam mu ciekawą nisze za 11 usd na paypal , juz drugi raz wyslal mi 11 PLN , napisalem mu ile wynosi rownowartosc 11 usd , i cisza na ten temat , już raz 11 PlN mu odesłałem i za chwile znowu to zrobie , zamykając z nim temat niszy , bo 2 razy zamiast 11 usd wyslac 11 PLn to ewidentnie coś jest nie tak

Moge wysłać dosłownie wszystkie rozmowy , bo quoty sie ciągną od samego początku

Mam nadzieje że nie zrobi double posta

Zwrot został ponownie dokonany , i publicznie wspominam że 11 pln to nie 11 usd , a zadanie platnosci na 11 UsD zostalo wykonane
Ktorego zamiast akceptowac , dwukrotnie wyslal 11 pln


RE: StoneMan - złodziej [SPRAWA WYJASNIONA] - Hybrid1990 - 23-02-2017 15:32

StoneMan zbanowany za multikonta.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.