Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
StoneMan - złodziej [SPRAWA WYJASNIONA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: StoneMan - złodziej [SPRAWA WYJASNIONA] (/Temat-StoneMan-zlodziej-SPRAWA-WYJASNIONA-144476)

Strony: 1 2 3


RE: StoneMan - złodziej - yazir - 20-02-2017 11:12

StoneMan ja tam nie dziwię mu się, napisałeś że zaraz załatwisz, po czym znikasz. Większość uznała by że coś kombinujesz, wystarczyło wcześniej napisać że są jakieś problemy i pewnie było by to zrozumiane. Zresztą tak jak już pisali wyżej, były osoby które na mniejsze kwoty oszukiwały.

edit:
Od Twojej wiadomości zaraz podeślę do umieszczenia tematu minęły 4 godziny.


RE: StoneMan - złodziej - BuySellProfit - 21-02-2017 16:07

Jeszcze do jutra czekam na pieniadze, jesli nie bedzie - ruszam sprawe dalej.


RE: StoneMan - złodziej - fusek - 21-02-2017 19:11

(21-02-2017 16:07)BuySellProfit napisał(a):  Jeszcze do jutra czekam na pieniadze, jesli nie bedzie - ruszam sprawe dalej.

tzn pojdziesz na policje za 25 zl?


RE: StoneMan - złodziej - yazir - 21-02-2017 19:19

@[fusek] czy to coś złego? 286kk, więc tutaj nie ma minimalnej kwoty.
@[StoneMan] nie udało się załatwić? Podobno miało być wczoraj załatwione.


RE: StoneMan - złodziej - fusek - 21-02-2017 19:31

@[yazir] nie ma minimalnej, ale to tyle biegania i zalatwiania. ale co kto lubi


RE: StoneMan - złodziej - BuySellProfit - 21-02-2017 20:11

(21-02-2017 19:31)fusek napisał(a):  @[yazir] nie ma minimalnej, ale to tyle biegania i zalatwiania. ale co kto lubi

popuscic, zeby zaczal oszukiwac innych? wole pobiegac


RE: StoneMan - złodziej - StoneMan - 21-02-2017 20:13

Mysle ze do jutra ten przelew mu zaksięguje , chociaz dziwi mnie to że jeszcze go nie ma


RE: StoneMan - złodziej - StoneMan - 22-02-2017 16:03

Według miłej ( z głosu ) Pani z mbanku , przelew powinien być już zaksięgowany na podanym przez użytkownika @[BuySellProfit] koncie
Mam nadzieje że tak się stało i niezwłocznie potwierdzi te informacje

Przez czas jaki zajęła ta procedura
Chciałbym gorąco przeprosić tego użytkownika , bo wiadomo to jego pieniądze. I choć nie oszukałem ani nie miałem najmniejszego zamiaru oszukać , to poniekąd przez transakcje ze mną nie miał dostępu do kwoty określonej w temacie przez kilka dni

Gdybym spodziewał sie że tak długo to zajmie podesłałbym mu mały bonusik na tak zwane " Piwo "

Mam nadzieje że nie będzie trzymał do mnie urazy , i mimo jego gorącej krwi , uważam że to godny zaufania użytkownik bo bez zbędnych słów pieniądze przesłał na mój paypal

Pozdrawiam serdecznie czytelników !
Oraz administracji dziękuje za poczekanie te kilkadziesiąt godzin


RE: StoneMan - złodziej - helix - 22-02-2017 16:09

Mnie chyba też oszukał bo nie odpisuję

Wpłaciłem mu 10 zł na paypal i nic


RE: StoneMan - złodziej - yazir - 22-02-2017 16:21

@[BuySellProfit] daj znać jak dostaniesz zwrot

@[helix] dowody