Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MarketGlory - Test serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: MarketGlory - Test serwisu (/Temat-MarketGlory-Test-serwisu-144461)



MarketGlory - Test serwisu - Monster980 - 19-02-2017 19:40

Siemka.
Postanowiłem założyć trochę nietypowy dziennik pracy o grze MarketGlory - pewnie paru osobą znana innym może mniej, więc przytoczę temat:
MarketGlory - jest to strategiczna gra przeglądarkowa, dająca możliwość między innymi otworzenia własnej firmy jak i pracowania w innych firmach, możemy także przeprowadzić walkę z innymi graczami bądź na arenie.

Oczywiście nie nastawiam się teraz na jakikolwiek zysk, traktuję to jako zabawę Smile. Chce sprawdzić jakie możliwości ma gra oraz po jakim czasie będę mógł zlecić pierwszą wypłatę.
Mam nadzieję, że znajdzie się parę osób, których zainteresuje mój dziennik Smile

Informacje o moich postępach będę dodawał co tydzień. Z racji, że zacząłem tydzień temu, pierwszy post jest już dziś.

Dzień 1

Dzień 2

Dzień 3

Dzień 4

Dzień 5

Dzień 6

Dzień 7

Stan konta:
Euro: 0
Gold: 0
PLN: 60