Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 30-10-2018 22:50

(30-10-2018 00:14)Konrath napisał(a):  Mam kilka pytań:

1. Cofnęło ci wypłaty?

2. Używałeś wielu maili przypisanych do konta PayPal czy tylko jednego?

3. Banują tylko za multikonta czy też za botowanie na jednym koncie?

4. Ile czasu się trzymałeś odkąd zaczęli banować?


1. Nie cofnęło, jedynie tej jeden która w ogóle nie doszła. Od razu po dostaniu wypłaty, wypłacałem na konto bankowe.

2. Używałem wielu maili do jednego konta paypal.

3. Ja dostałem za multi, ale banują też za boty. Mi bota nie wykryli. Boty są ogólnie wbrew im nowego regulaminowi (sprzed miesiąca).

4. Jechałem 24/7 ~3min odświeżania od końca kwietnia 2018 roku na 4 kontach. Planowałem rozszerzyć działalność, ale bałem się że stronka upadnie lub dostane bana. Zawsze te 300zł miesięcznie więcej za włączony komputer to super sprawa. Strona miała swoje gorsze momenty jeśli chodzi o oferty. Osobiście na dzień dzisiejszy bałbym się w to inwestować kroci.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Duxone00 - 31-10-2018 15:41

to teraz wszyscy którzy dostali banicje i dostali zwrot hajsu za premke kasujcie followy np za pomocą tego
https://twitch.center/unfollow


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 01-11-2018 00:54

Czy jest serio sens robienia na złe tym osobom którym daliśmy follow'a? Skoro i tak to nie jest nasze główne konto to co nam zależy czy tam jest ten follow czy nie, niech się ludzie cieszą, że mają te 6 followów więcej ode mnie beka


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - SkagGully - 02-11-2018 09:58

Jak legalnie wyciągnąć z tego te 3 dolary dziennie?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - maxiu170 - 02-11-2018 10:14

Nie da się Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - cinek955 - 03-11-2018 11:43

Wykorzystałem już darmowy miesiąc na Azure.
Postawiłem maszynę wirtualną na której najpierw był odpalony bot a później chrome z wtyczkami.
Brak banów, wypłaca po 3 dniach.
Czy są jakieś inne sposoby aby chrome z wtyczkami działało w chmurze?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 03-11-2018 12:07

Amazon AWS ale on słaby jest, darmowy rok


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 03-11-2018 13:10

(03-11-2018 11:43)cinek955 napisał(a):  Wykorzystałem już darmowy miesiąc na Azure.
Postawiłem maszynę wirtualną na której najpierw był odpalony bot a później chrome z wtyczkami.
Brak banów, wypłaca po 3 dniach.
Czy są jakieś inne sposoby aby chrome z wtyczkami działało w chmurze?

Wykupuj VPS i stawiaj na nim chrome z wtyczkami Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Misiał - 03-11-2018 19:05

Dostał ktoś ostatnio wypłatę?
5 dzień czekam, pisałem do nich nic nie odpisują.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 04-11-2018 03:10

Dos5alem 2 tygodnie temu .