Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 10-07-2018 06:46

@krychap co to znaczy nie wszystkie zaliczone do końca bo nie odświeżyłeś strony? Masz na myśli np. klikanie ofert "view" na telefonie i od razu przycisk cofnij tak aby nie przenosiło nas na każdą jedną ofertę?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 10-07-2018 08:18

Przenosiło mnie na oferte. Tylko że cofałem od razu jak strona się otworzyła . Może byłem na niej max 2 sekundy.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - karoltevez92 - 10-07-2018 08:39

o kurła Rolleyes
też tak robiłem czasamiSad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheVizel - 10-07-2018 08:43

Ja tak robie zawsze jak klikam na telefonie Tongue Ale jedną wypłatę dostałem :/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 10-07-2018 10:14

Ja też właśnie zawsze tak robię na telefonie, do tej pory wypłacali aczkolwiek ostatnią wypłatę mam z 1 czerwca.
Jeżeli to wprowadzili to mi utną z 70% wszystkich pkt ;d A już uciułałem 17tys.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 10-07-2018 11:15

No to niezle, bo dalej sie skladam zeby kupic premium ale juz chyba sobie odpuszcze w takim razie Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 10-07-2018 12:26

Pisałem czy oddadzą chociaż połowę punktów ale jakoś nie spieszą się teraz z odpisaniem


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 10-07-2018 14:06

Dziwne, bo w zasadzie na ich stronie nigdzie nie widzę informacji, że należy czekać ileś sekund.
No i ja też najczęściej od razu wyłączałem, a wypłaty dostawałem. Teraz mam na razie pending.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 10-07-2018 14:50

Też tak robiłem i odjęli mi $5 z wypłaty
[Obrazek: DQAlnrO.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 10-07-2018 15:29

Ale follows a nie views?